Navigace

Obsah

Návštěva Goethe Institutu

Typ: ostatní
01Jazyková třída 9. D si rozšířila své povědomí o německém jazyce návštěvou Goetheova institutu v Praze. Podrobnosti v další části článku.

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 jsme s 9.D zavítaly do Goethe Institutu v Praze. Kdo by si myslel, že prohlídka tamější knihovny je nudná akce, ten by se ošklivě mýlil. Stačí zmínit aktivity, které pro nás vedení knihovny připravilo: objevování knihovny pomocí tabletového kvízu, multimediální instalaci „Nekonečná knihovna“ – nasadíte si virtuální brýle a přenesete se do úplně jiné reality, také knihovna věcí nás nadchla – v knihovně si totiž nemusíte půjčovat jen knihy, ale třeba i zmrzlinovač či skateboard. Akce jsou přístupné i veřejnosti, vřele doporučujeme.

L. Kovačková, V. Vartová


Vytvořeno: 8. 6. 2022
Poslední aktualizace: 8. 6. 2022 07:34
Autor: