Navigace

Obsah

Zprávy

první předchozí
ze 8
poslední

Nabídka nepovinných předmětů a kroužků

Vzhledem k blížícímu se začátku školního roku postupně začneme uveřejňovat nabídku našich nepovinných předmětů a kroužků a také aktivit. Tento přehled budeme průběžně aktualizovat, konkrétní nabídka se bude rýsovat hlavně před samotných začátkem školního roku a v prvním zářijovém týdnu, celý text

ostatní | 20. 8. 2019 | Autor:
logo

Rozloučení s našimi deváťáky

Ve čtvrtek 27. 6. se s námi rozloučilo bezmála 90 našich deváťáků. Jako malou připomínku rozlučkových scének a písniček přinášíme odkaz na rozlučkové video třídy IX. C. celý text

ostatní | 28. 6. 2019 | Autor:
Eliáš

Máme olympijského vítěze

Na IX. Olympijských hrách dětí a mládeže v Liberci dosáhl fantastického úspěchu žák naší školy Eliáš Motl (6.C). Oštěp mladších žáků vyhrál výkonem 42,05 m. Mockrát gratulujeme a přejeme další úspěchy ve sportovní kariéře. Eliáš navštěvuje naší sportovní třídu, tak je zřejmé, že nikoliv náhodně. celý text

ostatní | 28. 6. 2019 | Autor:
meteo

Vskutku horký závěr školního roku

Meteorologické podmínky posledních dní se samozřejmě nevyhnuly ani prostředí Kostelecké ulice v Brandýse. Kdyby měl někdo zájem sledovat vskutku rekordní hodnoty počasí, nabízíme odkaz na naší školní mezistanici, která je umístěna v areálu školy a online přináší všechny potřebné informace. Vedení školy reaguje zkráceným rozvrhem tříd a informujeme též o zajištění pitného režimu pro žáky prostřednictvím automatu na pitnou vodu, který je umístěn u bočního vchodu do školy poblíž zubní ordinace. celý text

ostatní | 26. 6. 2019 | Autor:
Skotsko

Skotsko očima žáků

V první polovině června proběhl zahraniční zájezd našich osmáků do Švédska a deváťáků do Skotska. Přinášíme článek Adély Písačkové (9. A) hodnotící právě pobyt na Britských ostrovech. celý text

ostatní | 21. 6. 2019 | Autor:

Informace k žákovské knížce

Vážení rodiče/žáci. Stále přetrvávají problémy se systémem Bakaláři, které se tvůrcům programu nedaří vyřešit. Jsme proto nuceni pro zachování funkčnosti Bakalářů alespoň uvnitř školy v dopoledních hodinách cca (7:00 - 15:00) ŽK úplně vypnout a dostupná (i když asi velmi pomalá) bude odpoledne a navečer. Toto opatření bylo provedeno jako nouzové do té doby, než se tvůrcům programu podaří problém stoprocentně vyřešit. S učiteli můžete komunikovat prostřednictvím E-mailů. Děkujeme za pochopení.
celý text

ostatní | 19. 6. 2019 | Autor:
Sněžka

4. E zdolala Sněžku

Druhá polovina května a počátek června bývá mj. ve znamení Ozdravných pobytů. Třídy prvního stupně navštěvují atraktivní lokality (Jizerské hory, Krkonoše, Adršpach, České Švýcarsko, Českolipsko) a zažívají mnoho úžasných zážitků. Jedním z nich je určitě i výstup na Sněžku, který v rámci své " školy v přírodě " zažila 4. E a její žáci své dojmy popsali v následujícím článku. celý text

ostatní | 18. 6. 2019 | Autor:
čtení

Čtení na Labi ve venkovní třídě

Jsme velmi rádi, že naše venkovní třída přivítá další sérii Čtení na Labi, které pořádá Městská knihovna v Brandýse n. L. V naší venkovní učebně se můžete těšit na Marii Tomsovou, a to v pátek 21. 6. v časech od 18:00 do 21:00. Přístup bude zajištěn brankou vedle hřbitova nahoru ke škole ve směru šipek. celý text

ostatní | 17. 6. 2019 | Autor:
koncert

Příšerný koncert

Slůňata zpívají báječně. Ale tentokrát Vás zveme na opravdu PŘÍŠERNÝ KONCERT - přijďte ve středu 19. června v 17 hod. do haly školy a uslyšíte sami. Těšíme se na Vás.

celý text

ostatní | 17. 6. 2019 | Autor:
logo

Svátek fotbalu

Je již dlouholetou tradicí, že se výběr žáků ze 4.-5.ročník ze ZŠ Na Výsluní účastní fotbalového turnaje Mc Donald’s cup. Po suverénním výstupu na okresním kole v Čelákovicích se chlapci pod vedením p.uč.Lednické a trenéra Zd.Antoše vydali na krajské kolo do Neratovic. Ani zde nepoznali hořkost porážky a poprvé v historii postoupili na Svátek fotbalu do Olomouci. Toto republikové finále se konalo ve dnech 4.-5.6. na prvorepublikovém Andrově stadionu a sjelo se tu 16 nejlepších týmů z celé ČR. Motivaci měli chlapci velikou – hlavní cenou turnaje byl voucher na podzimní utkání AC Milán přímo na jejich stadionu. Finále bylo rozlosováno do čtyř základních skupin. A ta naše skupina vůbec nevypadala jednoduše. Výběr z Ústí n.L. nás přehrál hlavně díky své výšce a výběr z Prahy byl složen z části z fotbalistů ze Sparty. Pardubice už jsme udolali a ze skupiny tak postoupili ze 3. místa a druhý den tak bojovali o celkové 9-16.místo. Do prvního zápasu chlapci nastoupili jako mírní favorité, ale bohužel nás v této nejdůležitější chvíli opustilo štěstí a o gól prohráli, přestože jsme byli po herní stránce lepším týmem. V dalším zápase už chlapci nezaváhali a posunuli se do boje o 13. místo. Tento zápas byl plný napětí, únavy, nervozity a po nerozhodném výsledku 2:2 musely rozhodnout o vítězi penalty. Souboj brankářů skončil vítězně pro nás a tím mohli chlapci svou premiéru na Svátku fotbalu ukončit krásným 13. místem. Nutno dodat, že jsou 13. týmem z cca 4000 ZŠ, které se letošního 22.ročníku McDonald’s cupu zúčastnily. Za reprezentaci týmu děkuji: Štěpánu Fabianovi, Jakubu Halgašovi, Ondřeji Antošovi, Patricku a Adrienu Kramlovým, Jiřímu Havlišovi, Matěji Federlemu, Dominiku Šídlovi, Marku Průžkovi, Matěji Novákovi, Danielu Maršnerovi, Vilému Čermákovi, Dominiku Dostálovi a v neposlední řadě patří velké díky panu Zdeňkovi Antošovi. celý text

ostatní | 10. 6. 2019 | Autor:

Problém s funkčností ŽK v systému BAKALÁŘI

Vážení rodiče/žáci.

Problém se žákovskou knížkou v BAKALÁŘÍCH trvá. Chyba je na straně aplikace a programátoři se ji snaží vyřešit. Není v našich silách řešení urychlit. Děkujeme za pochopení.
V případně nutné potřeby využijte prosím ostatních možných nástrojů pro komunikaci (e-mailová pošta, telefon...) celý text

ostatní | 6. 6. 2019 | Autor:
l

Otevřené setkání s Václavem Mertinem

V úterý 4. 6. jsme zorganizovali pro rodiče otevřené setkání s dětským psychologem Dr. Václavem Mertinem a první dojmy přinášíme v další části textu.


celý text

ostatní | 5. 6. 2019 | Autor:
st

Republikové finále ve štafetovém poháru

Ve středu 15. 5. 2019 za deštivého a chladného počasí se v Čáslavi vybraní žáci prvního stupně zúčastnili Štafetového poháru KK. Naši žáci nenašli přemožitele a ve všech kategoriích zvítězili. Ceny předávala Jarmila Kratochvílová, pro nás to byl nezapomenutelný zážitek a postoupili jsme na republikové finále!!!!
Republikové finále se konalo 29. 5. 2019 ve Vlašimi. Počasí stejné jako v Čáslavi, déšť a zima. Mezi sebou se utkali žáci s nejlepšími výsledky z krajských kol. Za účasti 15 škol byl slavnostní nástup a zahájení závodu.
Nejprve se na start postavili žáci 1. -3. ročníku ve štafetě na 8x 100m ve složení Alex Motl 3. C, Jonáš Motl 3. A, Filip Motl 3. A, Helena Horká 3. D, Tereza Lavírová 3. A. Alžběta Vencová 3. B, Jáchym Martinec 3. D štafeta doběhla na devátém místě, asi i díky počasí a nervozitě nám 2x upadl štafetový kolík.
Dále startovaly štafety 5. tříd 8x 100m ve složení Marie Kunrátová 5.D, Laura Řihoutová 5. D, Filip Stieber 5.B, Viktorie Honzátková 5.C, Ondřej Venc 5.C, Tereza Hájková 5.C, Filip Štajer 5. C, Matěj Ponec 5. C štafeta doběhla díky velké konkurenci na 9. místě.
Následně startovaly 2 smíšené štafety 8x 200m (vždy 2 dívky, 2 chlapci 1. – 3. roč. a 2 dívky, 2 chlapci 5. roč., kteří již startovali ve štafetách 8x 100m)
Časy štafet se sčítaly a smíšené štafety jsme měli dobře rozběhnuté i předávky vyšly výborně. Tím jsme se ještě posunuli na celkové 8. místo. Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších, hezkých sportovních zážitků.
celý text

ostatní | 3. 6. 2019 | Autor:

Dvě medaile v krajském kole duatlonu

Ve středu 29. 5. 2019 se 9 závodníků (postupující z okresního kola) ze ZŠ Na Výsluní vypravilo do Čelákovic na krajské kolo plavecko-běžeckého závodu.
Závodníci: Lucie Vilímová, Vojtěch Lipovský, Kristýna Mňuková, Petra Kohoutková, Anna Alešová, Šimon Fišera, Veronika Součková, Vojtěch Přibyl a Jan Holas.
Kristýna Mňuková získala krásné první místo – a to zaslouženě – po plavání startovala do běhu jako první a takto i s přehledem přiběhla do cíle. Šimon Fišera bojoval až do úplného konce a cinklo to, tentokráte bronzově.
Ostatní závodníci podali velmi pěkné výkony, umístění z bazénu si při běhu ještě zlepšili, někteří velmi výrazně - Veronika Součková ze 17. místa po plavání doběhla 10., Jan Holas ze 17. místa, které si vyplaval v bazénu, doběhl nakonec 9.! Ostatní se umístili: 9. Lucie Vilímová, 7. Vojtěch Lipovský, 15. Petra Kohoutková, 7. Anna Alešová, 5. Vojtěch Přibyl.
Všem závodníkům děkujeme za bojovné výkony!
Už se těšíme na příští rok.

celý text

ostatní | 30. 5. 2019 | Autor:
Větrnická notička

Větrnická notička

Ve středu 29.5. se 6 dětí z 1.- 5. tříd zúčastnilo 2. ročníku pěvecké soutěže „Větrnická notička“ v Čelákovicích. I přes vysoký počet soutěžících (48 zpěváčků a zpěvaček) ze základních škol z blízkého i vzdáleného okolí se naše děti neztratily. Odborná porota v čele se známou muzikálovou zpěvačkou Radkou Fišarovou měla těžké rozhodování. Krásné 2. místo a pomyslnou stříbrnou notičku si vyzpívala Tereza Matulová z 5.D a kromě stříbrného poháru si jako odměnu odnesla 2 lístky na muzikál Kvítek Mandragory. Na výborném 4. místě se umístila Martina Soboličová ze 4.B. Všechny děti, Marie Šmídová (3.D), Dominika Laurinová (4.E), Petr Malinský (5.D), Anna Honalová (4.C), zazpívaly s obrovským nadšením a radostí, za což jim patří velká gratulace a pochvala.

celý text

ostatní | 30. 5. 2019 | Autor:
Palmovka

Letošní divadelní sezona Klubu přátel divadla na ZŠ Na Výsluní skončila

V letošním školním roce začala fungovat na naší škole i další novinka - Klub přátel divadla na ZŠ Na Výsluní. Zhodnocení aktivit si můžete přečíst v článku paní učitelky Jandové. celý text

ostatní | 27. 5. 2019 | Autor:
nwes

Navštívili jsme nakladatelství Economia

Dvacet vybraných žáků z osmých tříd vyrazilo s paní učitelkou Hrdinovou a Nejedlou v pátek 17.5 2019 na exkurzi do vydavatelské novinářské firmy Economia.
V 7:40 jsme se všichni sešli na brandýské zastávce U Nemocnice a o trochu později jsme už nasedali na bus směr metro Černý Most a pak metrem do Karlína, kde firma Economia sídlí.
V Economia nám vysvětlili, jak celá firma funguje, představili nám jaké všechny noviny vlastně tisknou, povyprávěli nám o profesích ve firmě a nakonec nás provedli areálem.
Potom byl už čas jet zpět. Cestou jsme se na chvíli zastavili v OC Černý Most a v 12:40 jsme se autobusem vraceli zpátky do Brandýsa nad Labem.
Tímto byl náš zajímavý výlet u konce.
Karolína Neckářová (VIII. A)
celý text

ostatní | 27. 5. 2019 | Autor:
1

Úspěch ve školní basketbalové lize

Je vstupenkou do Junior NBA. S dobrým nápadem spojit dva hrací dny do jednoho přišel Petr Čeněk. 14. 5. 2019 jsme tedy v ZŠ Na Výsluní přivítali skupinu N, do které patřily: ZŠ Čelákovice, ZŠ Starodubečská, Praha 10, ZŠ Donnovalská, Praha, ZŠ a MŠ Nymburk a ZŠ Pečky.
Do zápasů jsme nastoupili v modrých dresech. Jako domácí tým jsme měli podporu fanoušků především z řad spolužáků, ale i rodičů.
První soupeř ZŠ Pečky měl téměř půlhodinové zpoždění, náš původní odhad byl, že si nezjistil dopravní situaci v Brandýse. Po té, co se organizátor vedoucímu družstva nedovolal, byl tým vyškrtnut a my mohli nastoupit proti ZŠ Starodubečská (28:6). Druhý zápas – místní derby Brandýs vs. Čelákovice - byl zpočátku trochu nervózní a vypjatý, nakonec jsme nezaváhali a porazili tým Čelákovice 24:16. Zápas proti ZŠ Donnovalská byl jednoznačně v naší režii ((96:2). ZŠ a MŠ Nymburk proti nám nastupovala s vědomím vítězství nad silnými Čelákovicemi, a také první pětka nám hned předvedla, co umí. Celou první čtvrtinu jsme museli dotahovat, a to se nám v prvních šesti minutách nepovedlo. Do druhé čtvrtiny nasadil Nymburk výrazně slabší pětku, obrátili jsme tedy skóre a náskok si udrželi až do konce zápasu (48:16). Bez ztráty zápasu jsme zvítězili ve skupině N a těšíme se na podzimní účast v Junior NBA. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Petr Vaverka.
Sestava: Petr Vaverka, Viktorie Vaverková, Ondřej Soukup, Lukáš Hlavatý, Vojta Žák, Adam Hvězda, Nela Kupčíková, Kateřina Škorpilová, Samuel Lachs, Ema Novotná, Štěpán Bártů, Lukáš Prouza, Tadeáš Hlaváček, Matěj Richter, Kristián Violič
celý text

ostatní | 22. 5. 2019 | Autor:
l

Přednášky pro rodiče

ZŠ Na Výsluní zrealizovala v posledních týdnech přednášky pro rodiče 4. a 5. tříd, které vedla naše školní psycholožka Blanka Antošová. V souvislosti s tím zveřejňujeme dokument o učebních stylech žáků. celý text

ostatní | 21. 5. 2019 | Autor:
db

Den BESIP

Slunné pondělí 13. 5. jsme my, sedmáci, prožili v kasárnách ve Staré Boleslavi na Dni BESIP. Prohlédli jsme si techniku související s bezpečností silničního provozu, zhlédli jsme simulaci nehody a následné záchrany zraněných. Na vlastní kůži jsme si s pomocí speciálních brýlí vyzkoušeli, jak vidí opilý člověk. Někteří z nás na kole (ne)zvládli jízdu zdatnosti, jiní vyzkoušeli, jaké to je, když se s námi při nehodě otočí auto na střechu a někteří získali za správné splnění dopravního kvízu reflexní „placky“. Na závěr zajímavého dne nám nad hlavami prolétly Gripeny a cestou domů jsme si smlsli na zmrzce.
Den jsme si užili a určitě si teď všichni budeme na silnicích dávat pozor. Protože i když víme, že máme šikovné záchranáře, neradi bychom zažili skutečnou nehodu.
celý text

ostatní | 21. 5. 2019 | Autor:
l

Atleti získali pohár v Poháru rozhlasu

Ve středu 15. května se na stadionu v Houštce uskutečnilo okresní kolo Poháru rozhlasu.
Jedná se o soutěž družstev žáků a žákyň základních škol, kteří změří své síly v běhu na 60m,
600m/1000m , 800m/1 500m, ve skoku do dálky, ve skoku do výšky, hodu míčkem nebo vrhu koulí a štafetě 4 x 60m.
Celé závody provázelo nepříznivé počasí – zima, vítr, mrholení, což ovlivnilo i výkony jednotlivých závodníků. Na výsledcích skoku vysokého se podepsalo i to, že startovaly tři kategorie v jednom čase.
Družstva mladších chlapců i děvčat obsadila v konkurenci 9 družstev celkové 2. místo.
Družstvo starších žáků získalo 4. místo a starší žákyně se umístily na 7. místě.
Nejlepší výkony našich chlapců a děvčat : B. Vomastková – 60m – 8,93, A. Říhová – 600m
– 2:03,04, V. Brejchová – dálka – 4,15, J. Blechová – výška – 1,20, V. Jáchimová – míček
– 46,34, P. Popelka – 60m – 8,89 a výška – 1,48, Š. Šmíd – 1 000m – 3:27,25, J. Čížek – dálka
– 4,49, E. Motl – míček – 64,38, K. Dlouhá – 800m – 3:05,60, M. Kolářová – výška – 1,28,
Střelečková – koule – 7,43, M. Kopáč – 60m – 8,27, T. Vašátko – výška – 1,48, D. Podval – dálka – 4,73, V. Halatyba – koule – 9,63.
Všem žákům i žákyním děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci naší školy.
celý text

ostatní | 20. 5. 2019 | Autor:
snack

Zdravé svačinky u nás ve škole

Vážení rodiče. Od příštího týdne budou mít žáci možnost si ve škole zakoupit zdravé svačinky prostřednictvím automatu Happysnack. Dodávané svačinky jsou v souladu s pamlskovou vyhláškou. Prodej bude probíhat prostřednictvím předplacených kartiček. Ty dostanou děti v týdnu od 22. 5. včetně instrukcí k jejich zprovoznění. Věříme, že tímto způsobem vytvoříme žákům zdravou alternativu pro jejich školní svačinky. prozatím budeme mít ve škole jediný takový automat, a to při vstupu do pavilonu 1. stupně. Po čase fungování vyhodnotíme, a v případě prospěšnosti a zájmu zkusíme nabídku rozšířit. celý text

ostatní | 17. 5. 2019 | Autor:
8. B v divadle 1

8. B v divadle

Co myslíte, že by viděl Malý princ, kdyby v současnosti přistál na naší planetě? My už to víme! Ve středu 15. 5. 2019 jsme jeli do Prahy na divadelní představení Malý princ na Zemi do divadla Metro v Praze a tam jsme se to dozvěděli. Ale nebylo to pro nás lidi příliš lichotivé, viděli jsme, jak si ničíme planetu kvůli našemu pohodlí, zábavě …., jak se honíme za penězi a zapomínáme i na ostatní obyvatele planety. Představení černého divadla nás nejen pobavilo, ale přivedlo i k zamyšlení se nad sebou a svým chováním. Na závěr si mohli někteří z nás vyzkoušet roli herců na jevišti. Byl to prima den. celý text

ostatní | 17. 5. 2019 | Autor:
sbl

Junior NBA bude opět i na podzim

V kvalifikaci školní basketbalové ligy se opět zadařilo našim mladým basketbalistům. Vyhráli kvalifikační skupinu, a postoupili do podzimní části Junior NBA, ve které jsme v roce 2018 skončili na výborném druhém místě celkem. Gratulujeme našim třeťákům a čtvrťákům a věříme, že jejich úspěchy budou na podzim pokračovat. V další části článku najdete odkaz na oficiální fotogalerii kvalifikace, která se hrála v úterý 14. 5. u nás ve škole. Děkujeme i klubu BK Brandýs za spolupráci. celý text

ostatní | 16. 5. 2019 | Autor:
decko

Na Výsluní ve Zprávičkách ČT

Úspěšný postup našich fotbalistů do republikového finále ve fotbale si lze připomenout i reportáží ve Zprávičkách ČT - Déčka. Odkaz v další části textu. celý text

ostatní | 16. 5. 2019 | Autor:
Mc

Cesta za snem

Dne 14.5. odjeli mladí fotbalisté ze 4.-5.ročníků do Neratovic na krajské kolo McDonald’s cupu. Cíl byl jediný – podívat se na svátek fotbalu v Olomouci. Kluci vytvořili tým, který na tom byl skvěle fyzicky, herně i psychicky. Číšila z něj pohoda a odhodlání dokázat to, co se ještě nikomu v naší škole nepovedlo. Od prvního hvizdu píšťalky hráli bezvadně. Takže první dva zápasy byli čistě v naší režii. Začal třetí zápas proti Kolínu, a nás poprvé zamrazilo. Během pěti minut, kdy jsme „zaspali“ začátek, jsme inkasovali dva góly. Kluci se však ještě více semkli a začali se rvát. Zvládli vyrovnat a v hektickém závěru zápasu vstřelit vítězný gól. I čtvrtý zápas byl hodně vyrovnaný, ale vyhráli jsme. Takže se vyplnilo to, co jsme předpovídali na samém začátku dne. Rozhodovat bude poslední zápas s Mladou Boleslaví. Nám stačila remíza, oni potřebovali vyhrát. Kluci věděli, že cesta do Olomouce je blízko. Nenechali nic náhodě a dali do zápasu úplně vše. Po poločase vedli 2:0. V tom druhém přidali ještě jeden gól a naší radost už nemohlo překazit ani to, že jsme dovolili Mladé Boleslavi vstřelit jeden gól. Brankář Patrik Kraml (4.D) zaslouží za tento zápas velké díky. Předváděl nemožné. Nemalé díky patří i všem rodičům, kteří vytvořili úžasný kotel a klukům fandili po celý studený den. Jako jediný tým jsme za celé okresní i krajské kolo nepoznali hořkost porážky a s velkým odhodláním a ambicemi se už těšíme na republikové finále do Olomouce. Složení týmu: Fedrle, Havliš (4.A), Maršner, Průžek (4.C), Antoš, Kraml A., Kraml D., Dostál, Lávička, Šídlo, Čermák (4.D), Fabián, Halgaš (5.A). celý text

ostatní | 16. 5. 2019 | Autor:
meteo

Meteostanice Na Výsluní

Od počátku května 2019 funguje v areálu ZŠ Na Výsluní samostatná moderní meteostanice. Odkaz pro podrobný náhled na najdete v menu Základní škola. celý text

ostatní | 11. 5. 2019 | Autor:
01

Záchranářský kurz na Lipně

Třída 8. C strávila povelikonoční týden na záchranářském kurzu na Lipně. V další části textu přinášíme text od Johanky Stránské. celý text

ostatní | 7. 5. 2019 | Autor:
j

Historiáda v Lomnici nad Popelkou

Ve velkém počtu současných školních soutěží (sportovních nebo přírodovědných) přinášíme report i z akce dějepisné, který sepsala Anička Horvátová ze 6. D. Více v pokračování textu.

celý text

ostatní | 6. 5. 2019 | Autor:
6

Bronzové umístění v krajském kole Zlatého listu pro Šestilístek z Výsluní

O víkendu 4.-5. května vyrazili naši mladí přírodovědci do Pražské botanické zahrady v Troji. Konalo se zde krajské kolo soutěže Českého svazu ochránců přírody Zlatý list, do kterého se naše týmy kvalifikovaly vítězstvím v základním kole soutěže. V konkurenci deseti týmů se v kategorii starších (7.-9. třída) podařilo našemu Šestilístku ve složení Štěpán Resl, Vojta Jurka, Petra a Veronika Kupkovy a David a Zuzana Bartoníčkovi vybojovat bronzové umístění. V kategorii mladších (4.-6. třída) si taktéž dobře vedl náš tým Mandragory (Artur Čermák, Kateřina Sýkorová, Marek Šmíd, Nela Křížková, Ondřej Pohanka a Sebastian Hykel), který obsadil páté místo. Oběma týmům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme. celý text

ostatní | 6. 5. 2019 | Autor:
první předchozí
ze 8
poslední