Navigace

Obsah

Povedený duatlon v Čelákovicích

Typ: ostatní
01 Na plavecko-běžeckém poháru v Čelákovicích se našim školním reprezentantům dařilo. V osmi kategoriích posbírali celkem 11 medailí (z toho 6 zlatých) a všichni medailisté si zajistili účast v krajském kole příští týden. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentanci Výsluní.

 

Ve středu 24. května proběhlo v Čelákovicích okresní kolo XX. ročníku Plavecko- běžeckého poháru Středočeského kraje. Statečně bojovali a hlasitě fandili všichni od prvňáčků až po deváťáky. Jedenácti medailistům budeme držet palce příští středu v krajském kole!

Vítězům gratulujeme a všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii naší školy.

Přehled našich medailistů v jednotlivých kategoriích:

kategorie 2.-3. třída dívky: 1. Adéla Votrubcová, 2. Nela Volfová

kategorie 2.-3. třída chlapci: 1. Petr Kostelka

kategorie 4.-5. třída dívky: 1. Karolína Janurová

kategorie 4.-5. třída chlapci: 2. Jan Schnatzer

kategorie 6.-7. třída dívky: 1. Ema Novotná, 2. Aneta Ujváriová, 3. Simona Novotná

kategorie 6.-7. třída chlapci: 1. Vojtěch Přibyl

kategorie 8.-9. třída chlapci: 2. Matěj Richter

kategorie 8.-9. třída dívky: 1. Tereza Hájková

 


Vytvořeno: 25. 5. 2023
Poslední aktualizace: 25. 5. 2023 16:44
Autor: