Navigace

Obsah

Kluci fotbalisté postoupili na republiku v McDonald´s Cupu

Typ: ostatní
01 Naši nejmenší fotbalisté nám udělali velikou radost, když postoupili na republikové finále v McDonald´s Cupu (školním fotbalovém poháru pro 1. stupeň). Výsluní se tak dostalo mezi 16 nejlepších škol v republice. Klukům gratulujeme a budeme držet palce do Uherského Hradiště.

Dne 12.5. se žáci 3.ročníku účastnili krajského kola fotbalového turnaje McDonald`s cupu v Neratovicích. Zde se v jejich kategorii sjela školní družstva z Kostelce n.L., Mladé Boleslavi, Poděbrad, Kolína a Uhlířských Janovic. Zde už se hraje systémem každý s každým. První tři kola jsme stejně jako tým z Poděbrad udrželi neporazitelnost. Ve čtvrtém zápase to bylo „kdo z koho“. Kdo vyhraje, pojede. Kam? No přece na republikové finále do Uherského Hradiště. A kluci opravdu s velkou vervou nastoupili do zápasu a již v poločasu vedli 3:0. Ve druhém přidali ještě dva góly a vyhráli na plné čáře. V posledním zápase již o nic nešlo, přesto kluci udrželi svou neporazitelnost a čisté skóre a vyhráli 6:0 nad Kolínem. Celkové skóre 29:3 z pěti utkání hovoří za vše. Držme jim tedy na konci května palce na Svátku fotbalu, kde změří síly s vítězi dalších krajských kol. Naše školní maximum je 13.místo na republice (ze 16). Věřím, že toto maximum bude letos překonáno.

Dagmar Lednická


Vytvořeno: 16. 5. 2023
Poslední aktualizace: 16. 5. 2023 6:50
Autor: