Navigace

Obsah

ZŠ Na Výsluní hraje nejlepší fotbal v okrese

Typ: ostatní
mičudaAno, toto tvrzení je pravda. Mladší chlapci to potvrdili v květnu vítězstvím v krajském kole McDonald´s Cupu, starší pak ve čtvrtek 3. 10. v okresním kole v minifotbalu v Čelákovicích. V konkurenci 8 škol okresu Praha-východ se naši chlapci dostali až do finále, kde hodlali oplatit loňskou finálovou porážku škole Open Gate. A začali dobře. Vedli 1:0, jenomže dvě chyby těsně před koncem překlopily vedení na stranu soupeře. Zbyl čas tak na poslední útok. A těsně před závěrečným hvizdem to pak přišlo. Ušmudlaný gól, kdy míč jen tak tak přelezl za brankovou čáru, ale platil. V poslední chvíli jsme tak srovnali na 2:2. A musely rozhodnout penalty, které naši ovládli 3:1 a získali pohár pro nejlepší školu okresu Praha-východ. Na jaře bude další fáze - tentokrát kolo krajské. Připomeňme úspěšnou sestavu: Vojtěch Horák (9. A), Petr Malák (9. C), Ondřej Lafek (9. C), Vojtěch Žák (8. B), Štěpán Staněk (8. C), Tomáš Vašátko (9. A), Radek Douša (9. A), Tomáš Cirkovský (8. C), Václav Krejzar(7. C), Ondřej Hojka (7. C) a Adam Maroši (7. C).

Vytvořeno: 4. 10. 2019
Poslední aktualizace: 4. 10. 2019 13:16
Autor: