Navigace

Obsah

Zlato ze Zlatého listu!

Typ: ostatní
ZLZlato z regionálního kola přírodovědné soutěže Zlatý list přivezl v pátek 5.dubna Šestilístek z Výsluní ve složení Štěpán Resl (7.B), Vojtěch Jurka (9.B), David Bartoníček, Zuzana Bartoníčková, Petra Kupková a Veronika Kupková (všichni 9.C). Soutěž pořádaná Českým svazem ochránců přírody prověřila znalosti žáků v oblasti zoologie, botaniky, ekologie i hydrobiologie. Naši žáci si vítězstvím zajistili postup do krajského kola.
Výborně si vedl i tým sedmáků ve složení: Viktorie Tečová (7.A), Adam Zavadský a Jiří Filip (7.C) Johanka Fuksová, Theo Dušek a Štěpán Šimůnek (7.D), který získal bronzové umístění. Všem gratulujeme a Šestilístku budeme držet palce v krajském kole soutěže.


Vytvořeno: 8. 4. 2019
Poslední aktualizace: 8. 4. 2019 07:51
Autor: