Navigace

Obsah

Výsluní zabodovala ve volejbalu

Typ: ostatní
fotoZŠ Na Výsluní se ve druhé polovině dubna ukázala ve výborném světle ve volejbale. Děvčata ovládla silně obsazené okresné kolo a neztratila se ani v kole krajském. Gratulujeme a v další článku najdete podrobnosti.

 

19. dubna se výběr dívek a chlapců II. stupně zúčastnil okresního kola ve volejbale v Čelákovicích. Chlapci bojovali ve čtyřčlenné skupině. Zahájili výhrou 2:0 nad OpenGate. Proti velmi silnému soupeři Odolena Voda A předvedli velmi pěkný set a vynutili se třetí set, ten již byl nad jejich možnosti. Stejným poměrem 1:2 prohráli i s ZŠ Čelákovice - Kamenka. Ze třetího místa ve skupině postoupili do boje o 5. místo, kde jasně přehráli Ondřejov.

Sestava: Bartoň Matyáš, Blažek Max, Čáp Vojtěch, Filípek Ondřej, Fuks Jáchym, Jireš Tobiáš, Nekola Vojtěch, Štajer Filip

Dívky v základní skupině porazily Říčany a Ondřejov 2:0 a ZŠ Čelákovice - Kamenka 2:1. V semifinále narazily na mírně favorizovaný tým ze ZŠ Palachova. Ve vypjatém zápase nakonec oba sety vyhrály velmi těsným rozdílem. Finále proti ZŠ Čelákovice - Komenského bylo o trochu jednodušší, ale ani tato výhra 2:0 nebyla úplně zadarmo. 

První místo znamenalo postup do krajského kola, které proběhlo hned následující den v Rakovníku.

Do krajského kola bylo přihlášeno osm vítězů okresních kol Ve skupině jsme prohrály s tradičními volejbalovými baštami Nymburkem a Příbramí. Výhrou nad ZŠ Řevnice jsme obsadily třetí místo ve skupině. Turnaj se z časových důvodů nedohrával. 

Sestava: Čajanová Anna, Filípková Adéla, Havlíčková Leontina, Honzátková Viktorie, Koloničná Eliška, Musilová Anna, Schnatzerová Anna, Součková Veronika, Staňková Anna, Sýkorová Kateřina, Tomanová Lucie.


Vytvořeno: 25. 4. 2022
Poslední aktualizace: 25. 4. 2022 18:14
Autor: