Navigace

Obsah

Výsledky naší školy v národním testování 2020-2021

Typ: ostatní
Jako tradičně v posledních letech jsme ověřovali výsledky vzdělávání našich žáků ve srovnání s výsledky žáků ostatních škol v republice. V prosinci 2020 jsme se tak zapojili do Národního testování SCIO pro žáky devátých ročníků.

Jako tradičně v posledních letech jsme ověřovali výsledky vzdělávání našich žáků ve srovnání s výsledky žáků ostatních škol v republice. V prosinci 2020 jsme se tak zapojili do Národního testování SCIO pro žáky devátých ročníků.

A jakých výsledků našich deváťáci dosáhli?

českém jazyce  patří naše mezi 10% nejúspěšnějších škol v testování celkem (včetně nižších stupňů gymnázií). V matematice jsou výsledky našich žáků lepší než u 80% zúčastněných škol (včetně nižších ročníků gymnázií).

Do testování se zapojilo přes 10 000 žáků v celé republice. 

výsledky školy

ČJMOSP


Vytvořeno: 5. 2. 2021
Poslední aktualizace: 5. 2. 2021 07:24
Autor: