Navigace

Obsah

Větrnická notička

Typ: ostatní
Větrnická notičkaVe středu 29.5. se 6 dětí z 1.- 5. tříd zúčastnilo 2. ročníku pěvecké soutěže „Větrnická notička“ v Čelákovicích. I přes vysoký počet soutěžících (48 zpěváčků a zpěvaček) ze základních škol z blízkého i vzdáleného okolí se naše děti neztratily. Odborná porota v čele se známou muzikálovou zpěvačkou Radkou Fišarovou měla těžké rozhodování. Krásné 2. místo a pomyslnou stříbrnou notičku si vyzpívala Tereza Matulová z 5.D a kromě stříbrného poháru si jako odměnu odnesla 2 lístky na muzikál Kvítek Mandragory. Na výborném 4. místě se umístila Martina Soboličová ze 4.B. Všechny děti, Marie Šmídová (3.D), Dominika Laurinová (4.E), Petr Malinský (5.D), Anna Honalová (4.C), zazpívaly s obrovským nadšením a radostí, za což jim patří velká gratulace a pochvala.Vytvořeno: 30. 5. 2019
Poslední aktualizace: 30. 5. 2019 06:36
Autor: