Navigace

Obsah

V Junior NBA jsme získali postup do podzimních klání

Typ: ostatní
logoPo dvouleté přestávce (všichni víme proč) se opět obnovila basketbalová soutěž školních týmů s názvem Junior NBA. ZŠ Na Výsluní skončila dvakrát na stupních vítězů. V roce 2018 jsme byli druzí a v roce 2019 jsme soutěž dokonce vyhráli a (pokračování dále)

stali jsme se nejlepší školou v basketbale v celé republice.

Letos se začalo nanovo. V draftu jsme získali dresu mužstva Minnesota Timberwolves a ve dvou kláních (nejprve na našich domácích palubovkách a poté v Nymburce) vybojovali nejen prvenství, ale i postup do podzimních klání, kde už půjde o konečné umístění mezi nejlepšími. Děkujeme našich baskeťákům za reprezentaci školy a BK Brandýs za pomoc a spolupráci s týmem, který vede Radka Šimonová. Více v obrázku, kde jsou všechny dostupné statistiky.


Vytvořeno: 1. 6. 2022
Poslední aktualizace: 1. 6. 2022 15:57
Autor: