Navigace

Obsah

Úspěchy v atletickém Poháru rozhlasu

Typ: ostatní
Pod hlavičkou ZŠ Na Výsluní se podařily další úspěchy. A to v krajském kole Poháru rozhlasu, kde naši mladší chlapci z druhého stupně dosáhli na bronzovou medaili! Podrobnosti v další části článku.

V úterý 11. 05. 2022 se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili OK Poháru Rozhlasu v Houštce.

Za velmi krásného až letního počasí,  naši sportovci podávali výborné výkony a zlepšovali si své osobní rekordy. Zvítězila družstva mladších a starších a chlapců,  ve složení  družstva (Motl

Alex, Motl Jonáš, Motl Filip, Axon Adam, Joudal Radek, Fuka Marek, Korbel Dominik, Vomastek Filip, Vaverka Petr, Richter Matěj) s 5567 součtem bodů. Družstvo starších chlapců ve složení (Motl Eliáš, Chmela Radim, Čáp Vojtěch, Budina Filip, Halgaš Jakub, Heglas Adam, Fišera Šimon, Mráček Martin, Štajer Filip, Stieber Filip, Fuks Jáchym) získalo  krásných 5564 bodů. Díky bojovnosti a houževnatosti tato družstva postoupila do KK Poháru Rozhlasu. Letošní ročník KK  konal 25. 05. 2022 v Kolíně. Závodníci bojovali jednak s nepřízní počasí, tak i se silnými soupeři a snažili se uspět v silné konkurenci. Družstvo starších chlapců získalo pěkných 5140 bodů, ale stačilo to pouze na 9. místo. Mezi naše nejlepší závodníky patřil Eliáš Motl 9. C, který skončil celkově na 2. místě s 1224 body a byl naším nejproduktivnějším závodníkem, celkově na 36. místě bodoval Filip Štajer 8. C s 841 body a Vojtěch Čáp 8. C na 63. místě přispěl 598 body.

I když mladší žáci získali o 979 bodů méně než v krajském kole, tak 4588 bodů a stačilo na krásné 3. místo v kraji. Nejvíce pomohl družstvu Filip Vomastek 7. E, který celkově skončil na 5. místě s 937 body, druhý nejproduktivnější atlet byl Filip Motl 6. C s 835 body a Adam Axon 6. C s 665 body.

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci ZŠ Na Výsluní.

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout zde

https://online.atletika.cz/vysledky/63425/0/5

Děkujeme všem atletům za výbornou reprezentaci  a mnoho úspěchů v KK.


Vytvořeno: 27. 5. 2022
Poslední aktualizace: 27. 5. 2022 06:49
Autor: