Navigace

Obsah

Úspěch našich žáků ve Štafetovém poháru

Typ: ostatní
Ve středu 11. 5. jsme spolu se ZŠ Líbeznice odjeli závodit do Slaného na krajské kolo Štafetového poháru. Jak to dopadlo? Výborně - podrobnosti si můžete přečíst v další části článku.

Ve středu 11. 5. jsme spolu se ZŠ Líbeznice odjeli závodit do Slaného na krajské kolo Štafetového poháru. Jako vítězové okresního kola byly všechny naše štafety nasazeny do třetího rozběhu. První běželi žáci 4. a 5. tříd ve štafetě 8 x 100m v sestavě Matyáš Marysko, Eliška Jordánová, Nela Ujváriová, Luboš Kitner, Adam Uhlíř, Denisa Urminská, Antonie Malá a Kamil Kupčík.

Svůj rozběh díky finiši Kamila Kupčíka vyhráli. Na vítěznou vlnu navázal i výběr žáků našich třetích tříd, který nejen vyhrál svůj běh, ale jejich čas byl nejrychlejší ze všech a děti tak získaly zlaté medaile ve štafetě 8 x 100m. Běželi v sestavě Kryštof Lecko, Vanda Kovaříková, Jakub Varga, Aneta Švejdová, Albert Horký, Jonatán Marysko, Kateřina Přibylová a Adéla Vonešová. Posledním závodem byla kombinovaná štafeta dvou chlapců a dvou dívek z pátých tříd a stejný počet žáků ze třetích tříd na 8 x 200m. Naše štafety opět vyhrály své rozběhy.

Konečné pořadí určil součet časů štafet. V prvním běhu byly nasazeny štafety ZŠ Ing. M. Plesingera Neratovice, jejich konečný výsledek 8:30,29 byl lepší než náš 8:35,44. Obsadili jsme krásné druhé místo! Na třetím místě časem 8:44, 76 se umístila ZŠ Kolín.

V doplňkové disciplíně – skoku dalekém z místa získal zlatou medaili náš Kryštof Lecko.

Poděkování patří všem malým atletům za poctivou přípravu na závody a vzornou reprezentaci naší školy!


Vytvořeno: 16. 5. 2022
Poslední aktualizace: 16. 5. 2022 06:26
Autor: