Navigace

Obsah

Tvůrčí vánoční dílničky

Typ: ostatní
Tvůrčí vánoční dílničky 1Ve čtvrtek 29. 11. odpoledne se v hale školy konaly tvůrčí vánoční dílny. V očekávání adventu se školou linula vůně perníku, skořice a čaje. Rozezněly se vánoční koledy…V této čarokrásné atmosféře si děti čekání na Vánoce krátily výrobou vánoční dekorace a dárků. Mohly si vyzkoušet uplést rybu z pedigu, udělat svíčku do ořechové skořápky, vyrobit ozdoby z keramické hlíny, ušít si brusle nebo vytvořit čertovskou metlu. Ozdoby z ovčího rouna si děti tvořily pod vedením Blanky Lavírové, které děkujeme za každoroční spolupráci. Žáci 8. D pomáhali mladším spolužákům a panovala velmi příjemná a pohodová spolupráce i tvůrčí nálada.
Děkujeme paní Havlasové a kuchařkám ze školní jídelny za výborný perník a čaj.
Všem přejeme pohodový a klidný advent. Radostné prožití svátků vánočních a v novém roce 2019 mnoho zdraví a pohody. Přeje ZŠ Na Výsluní


Vytvořeno: 3. 12. 2018
Poslední aktualizace: 14. 12. 2018 12:15
Autor: