Navigace

Obsah

Třetí vybojovaná zlatá medaile v tomto roce

Typ: ostatní
logoJiž po páté jsme se zúčastnili republikové soutěže Štafetový pohár. Okresní kolo se konalo 7. 4. tradičně v Čelákovicích na atletickém městském stadionu. Podrobnosti se dočtete dále.

Již po páté jsme se zúčastnili republikové soutěže Štafetový pohár. Okresní kole se konalo 7. 4. tradičně v Čelákovicích na atletickém městském stadionu. Poté, co okresní kolo ovládli naši basketbalisté i basketbalistiky, se jedná již o třetí sportovní okresní zlato pro Výsluní v tomto roce.

Za naši školu závodil výběr nejrychlejších sportovců ze 3., 4. a 5. tříd. V prvním štafetovém závodu na 8 x 100m třetích tříd naše děti zvítězily nad dalšími osmi školami. Další zlatou získali chlapci a dívky ze 4. a 5. tříd opět ve štafetě 8 x 100m. Druhým závodem byly kombinované štafety 8 x 200m složené ze ze 4 dětí třetích tříd a 4 dětí čtvrtých a pátých tříd /vždy 2 chlapci a 2 dívky/. Naší A štafetě na druhé předávce po srážce s jiným závodníkem upadl štafetový kolík, ale i tak po bojovném finiši Kamila Kupčíka skončila na druhém místě. Pořadí škol určil součet časů štafet. Čas 8:59,6 s nám zajistil celkové vítězství v okresním kole a postup do krajského kola. Na druhém místě ZŠ Líbeznice, třetí ZŠ Nehvizdy.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy žákům Kamilu Kupčíkovi z 5.D, Matyáši Maryskovi a Adamu Uhlířovi z 5.C, Denise Urminské z 5.A, Antonii Malé z 5.B, Luboši Kitnerovi ze 4.C, Nele Ujváriové ze 4.A , Elišce Jordánové ze 4.B, Tobiáši Pokornému ze 3.B, Jakubu Vargovi a Anetě Švejdové ze 3.C a Kryštofu Leckovi, Albertu Horkému, Kateřině Přibylové, Barboře Procházkové, Vandě Kovaříkové ze 3.D.


Vytvořeno: 10. 4. 2022
Poslední aktualizace: 11. 4. 2022 07:18
Autor: