Navigace

Obsah

Sportovní den mládeže v 5. B

Typ: ostatní
01Dne 6.9. 2021 se v naší škole uskutečnil Sportovní den mládeže s Tenisovou akademií Jan Váňa. Toto sportovně edukační dopoledne pro děti a mládež si připravil a moderoval Jan Váňa, profesionální trenér a vysokoškolský pedagog, který celý projekt vymyslel a zaštituje. Podrobnosti dále v článku.

Dne 6.9. 2021 se v naší škole uskutečnil Sportovní den mládeže s Tenisovou akademií Jan Váňa. Toto sportovně edukační dopoledne pro děti a mládež si připravil a moderoval Jan Váňa, profesionální trenér a vysokoškolský pedagog, který celý projekt vymyslel  a zaštituje.  

Děti soutěžily v družstvech ve 4 disciplínách - fotbal, florbal, házená, tenis. Jednotlivci z vítězného týmu mohli ještě nasbírat cenné body v tenise, florbale a frisbee. Tyto body potom rozhodovaly o celkovém umístění výsledné 6tice.

Na 3. místě se umístila Denisa Křenková, 2. místo obsadil Marek Wollmann a 1. místo získal s největším počtem bodů Dušan Wojaczek. Ten má také šanci zúčastnit se Národního finále v Poděbradech dne 9. 12. 2021. Sportovce přišel podpořit pan ředitel ZŠ Na Výsluní Jan Přibyl a také místostarosta Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi Petr Soukup. 

 

Cílem projektu byl rozvoj sportovních dovedností a motivace dětí ke sportu a pohybu a to se naplnilo. Děti byly soutěživé a nadšené. K dobré pohodě také přispělo nádherné počasí a odměny, které si pan Váňa pro děti připravil. Doufáme, že i panu Váňovi se sportovní dopoledne u nás líbilo a opět za rok  nás navštíví s novými soutěžemi. 


Vytvořeno: 8. 9. 2021
Poslední aktualizace: 12. 9. 2021 14:33
Autor: