Navigace

Obsah

Sobotní oběd ve školní jídelně se vydařil

Typ: ostatní
logoV souvislosti se Dnem otevřených dveří připravilo vedení ZŠ Na Výsluní ve spolupráci se školní jídelnou prozatím ojedinělou akci. A sice sobotní oběd v jídelně pro širokou veřejnost, která má se školou své vazby. A tak se v sobotu před polednem 30. března za krásného jarního počasí otevřely vchody do školy a objednaní zájemci (rodiče, žáci, prarodiče….) strávili svůj sobotní oběd právě ve školní jídelně. Paní kuchařky připravily výběr ze dvou tradičních jídel, která jsou na jídelníčku pro naše žáky a zaměstnance (králík na zelenině nebo buchtičky se šodó). Celkem se pak v jídelně objevila více než stovka strávníků a naše dojmy byly jen kladné. Děti ukazovaly rodičům, jak to v jídelně funguje, tatínkové zase s nostalgií vzpomínali na své obědy v jídelně před mnoha lety. Potěšilo nás, že přišly celé rodiny včetně babiček, dědečků nebo miminek v kočárku. Děkuji p. Havlasové (vedoucí školní jídelny) a jejím kolegyním za chutné menu a myslíme, že podobnou příjemnou víkendovou akci zase v budoucnu rádi zopakujeme.

Vytvořeno: 2. 4. 2019
Poslední aktualizace: 8. 4. 2019 07:51
Autor: