Navigace

Obsah

Rovník dobyt, Zeměkoule obkroužena

Typ: ostatní
globusVýzvu s obejitím rovníku jsme slnili, podrobnosti v článku níže.

ZeměVýzva splněna - rovník obkroužen a dobyt!

Nejdelší rovnoběžku na světě rovník (dlouhou  40 075 km) jsme virtuálně obcházeli celý duben a polovinu května. A podařilo se. Dohromady se zapojily stovky našich žáků a řada pedagogů. Někdo jednou, jiný opakovaně pravidelně každý týden. Celoškolní výzvu jsme tedy splnili, zvládli a tak se sluší lehce bilancovat. Děkuji všem, kteří se zapojili a udělali něco pro své zdraví a podpořili celoškolní akci. Snad nebude vadit, když oceníme ty nejaktivnější přispěvatele. Pokud své jméno mezi následujícími nenajdete, nic se neděje, děkujeme naprosto všem zúčastněným. Z pedagogů se nejvíce zapojili Magdalena Michnová, Jana Přibylová, Jan Přibyl, Hana Vltavská, Hana Hatková, Tereza Lieblová, Eva Nejedlá, Dana Váňová a Jana Beranová. A z žáků? Matyáš Gašparík, Hana Kadeřábková, Adam Krinwald, Mariana Langerová, Julie Faltusová, Matyáš Marysko, Václav Krejzar, Adam Smejkal, Ellen Antošová, Lukáš Baloun, Anna Andělová, Viktor Krása, Vojtěch Přibyl, Adéla Prokešová, Filip Prokeš, Ondřej Hojka, Daniel Maršner, Nela Ujváriová, Aneta Ujváriová, Anna Čajanová, Tereza Pešková, Marek Tůma, Kristýna Milfajtová, Dominik Korbel, Amálie Šimerková, Jaroslav Křeček, Aneta Lukešová, Šarlota Pokorná, Jonáš Král, Nikola Homolová, Šimon Matras, Miroslav Čajan, Lukáš Lávička, Kenneth Martins, Jolana Buchtová, Amálie Hrubinová, David Grepl, Anna Greplová, Lubomír Švec, Kamila Martínková, Anna Horvátová, Adéla Urbanová, Matyáš Hruška, Jakub Jeník, Luboš Kitner, Kristýna Mňuková, Radek Jahoda, Kristýna Honců, Magdalena Honců, Andrea Honců, Richard Maršík, Sára Maršíková, David Kotouš, Bára Kotoušová, Zdeněk Postulka, Aneta Valentová, Veronika Trnová, Laura Česneková, Vojtěch Nejedlý, Kateřina Přibylová, Petra Kohoutková, Denis Martins, Marek Průžek, Vanessa Junková, Aneta Malínská, Jan Bodlák, Karel Šturma, Kristýna Šturmová, Radim Žemlička, Jakub Pejcel, František Michna, Vojtěch Michna a další a další. Děkujeme.

Odpovědní dotazník k výzvě Obejdeme zeměkouli? Lze se dopsat ještě i za týden do 17. 5. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpyx32GwRceqC2cGNk3w6v4nsZ12S2ca12nfRw-3PtFLJD4w/viewform?usp=sf_link


Vytvořeno: 19. 5. 2021
Poslední aktualizace: 19. 5. 2021 16:20
Autor: