Navigace

Obsah

Postup v McDonald´s Cupu malým hochům unikl, velkým nikoliv

Typ: ostatní
fotVe čtvrtek 2.5.2019 se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje McDonald´s Cupu v Čelákovicích. Počasí bylo nádherné a konkurence veliká. V kategorii mladších žáků se sjelo na turnaj dvanáct družstev. Naši hoši ve složení (Čajan, Přibyl, Korbelovi, Mňuk, Král, Varga, Zetka, Sovák, Gabriel, Živný, Kostelková, Dressler)vyhráli celou skupinu suverénním způsobem. Stejně dobře začali i boj o finále.Bohužel jejich spanilá jízda skončila po jedné smolné penaltě. Takže brána do finále jim pro tentokrát zůstala uzavřena. V boji o bronz rozstříleli Brázdim 5:0 a zaslouženě na krk navlékli medaile. Starší žáci ve složení (Fabián, Federle, Maršner, Antoš, Kraml P., Kraml A., Průžek, Havliš, Dostál, Lávička, Dvořák, Čáp, Mráček) měli cestu k medaili trochu složitější, konkurence 18 družstev byla veliká. Svými téměř bezchybnými výkony si zajistili postup ze základní skupiny z prvního místa. V některých zápasech občas zkoušeli pevnost nervů všech přítomných z řad rodičů, trenérů i učitelů. Se stejnou bojovností vystupovali i v dalších zápasech. Los nám připravil i derby se Starou Boleslaví, kterého jsme se nejvíce obávali. Nakonec i to kluci ovládli a dostali se do finále. Tam porazili favorizované Klecany a po dvou letech se opět probojovali do krajského kola do Neratovic.

Vytvořeno: 3. 5. 2019
Poslední aktualizace: 3. 5. 2019 13:25
Autor: