Navigace

Obsah

Postup do krajského kola také ve vybíjené

Typ: ostatní
Naše děvčtata z prvního stupně vybojovala první místo v okresním kole vybíjené a zajistili si tak postup do krajského kola. Gratulujeme a více v další části článku.

 

 

Ve čtvrtek se vybraní žáci ze čtvrtých a pátých tříd vydali do Čelákovic na okresní kolo ve vybíjené. Chlapci v šestičlenné skupině vybojovali dvě výhry s výběry Šestajovic a Zelenče, dvě remízy s 1. ZŠ Čelákovice a Starou Boleslaví. Na Klecany nestačili. Obsadili třetí místo ve skupině a v posledním zápase si proti ZŠ Čelákovice Kamenka výsledkem 10:3 vybojovali páté místo mezi jedenácti zúčastněnými. 

Sestava: David Heglas, Šimon Sovák, Antonin Krejčík, Ondřej Douda, Matěj Dlouhý, Kamil Kupčík, Patrik Marec, Lukáš Baloun, Matyáš Marysko, Jan Halgaš, Matěj Gabriel, Lukáš Čáp

 

Dívkám se zahájení ve skupině nepodařilo, Šestajovice je poměrně hladce porazily. To byla ale poslední prohra dne. Ve skupině tým zvítězil nad Ondřejovem, 1. ZŠ Čelákovice. Ani Nehvizdy nám nečinily potíže. 

V semifinále děvčata vyřadila Starou Boleslav a finále proti ZŠ Čelákovice Kamenka bylo s výsledkem 10:3 zcela jasnou záležitostí. Děvčata postupují do krajského kola, které proběhne 13.5. v Benešově.

Sestava: Viktorie Vondrová, Karolína Truschánová, Eliška Wágnerová, Ema Novotná, Antonie Malá, Julie Faltusová, Marie Pawingerová, Kristýna Šváchová, Veronika Mejstříková, Michaela Součková,Eliška Cafourková, Natalia Dufke


Vytvořeno: 2. 5. 2022
Poslední aktualizace: 9. 5. 2022 12:58
Autor: