Navigace

Obsah

Po stopách evropských zvířat

Typ: ostatní
Po stopách evropských zvířatDva dny jsme pracovali na projektu „Po stopách evropských zvířat“. Místo sezení ve škole jsme v pondělí 17. 2. běhali po ZOO. Bylo to super, takhle si představuji první den v týdnu. Ve skupinách, podle plánku, jsme zjišťovali různé informace o evropských zvířatech. Věděli jste, že los je výborný plavec a že slepýš není had? Ve středu jsme pak pokračovali v jídelně školy. Rozdělili jsme se do skupin podle zvířat, která nás zajímala. Celý den jsme plnili různé úkoly. Práce s prvňáčky je úplně něco jiného než práce se stejně starými dětmi a svým způsobem i lepší. Tyto dny byly jedny z nejlepších školních dní, které jsem zažil. A dobrá zpráva nakonec …na výsledek naší dvoudenní práce se můžete přijít podívat do haly školy. Děti z 5.C a 1. B

Po stopách evropských zvířat


Vytvořeno: 24. 2. 2020
Poslední aktualizace: 24. 2. 2020 14:56
Autor: Děti z 5.C a 1. B