Navigace

Obsah

Otevřené setkání s Václavem Mertinem

Typ: ostatní
lV úterý 4. 6. jsme zorganizovali pro rodiče otevřené setkání s dětským psychologem Dr. Václavem Mertinem a první dojmy přinášíme v další části textu.Modré oči, vlídný úsměv, rozevláté vlasy a jasný pohled na výchovu dětí.

Dne 4.6.2019 navštívil naši školu pan Václav Mertin, kapacita v oboru dětské psychologie.

Setkání se zúčastnilo přes 30 rodičů a pedagogů, a to nejen z naší školy.

A já se ten večer chovala k synovi shovívavěji.

Poselství ze setkání bylo jasné. Naše děti potřebují řád, potřebují pravidla a především potřebují nás. Naši pozornost, péči a Lásku.

Potřebují naši pomoc. A na nás - rodičích, pedagozích a dospělých - je, abychom se ve výchově zorientovali, často překonali sami sebe a vědomě používali ty správné výchovné nástroje a metody. Jsme pro děti živými vzory, chodícími encyklopediemi a děti se právě od nás učí dovednosti, které v životě budou potřebovat.

Buďme naslouchajícími rodiči a zároveň "dobrými šéfy" našim dětem. Výzva nad jiné. Eva Nejedlá


Vytvořeno: 5. 6. 2019
Poslední aktualizace: 5. 6. 2019 16:55
Autor: