Navigace

Obsah

Nehvizdská laťka

Typ: ostatní
skokV pátek 21. února se ve sportovní hale v Nehvizdech uskutečnil IV. ročník přeboru ZŠ ve skoku vysokém. Jednalo se o soutěž družstev (2 chlapci + 2 dívky), tak i o soutěž jednotlivců.
Vzhledem k onemocnění E. Motla jsme tak neměli zastoupení v soutěži družstev ani v mladší kategorii. Nejlepšího individuálního výsledku dosáhl R. Chmela (7.C), když v kategorii žáků 6. – 7. třída přeskočil laťku ve výšce 145 cm a tímto výkonem obsadil 2. místo. Ve stejné kategorii děvčat startovaly M. Langerová (6.C), která se přenesla přes laťku ve výšce 135 cm, a dále A. Alešová (6.D), která zdolala výšku 125 cm.
V kategorii 8. – 9. třída jsme měli zastoupení pouze mezi chlapci. Zde byl úspěšnější P. Popelka (9.B), který přeskočil výšku 155 cm a v celkovém umístění byl lepší než V. Horák (9.A), který zdolal 145 cm.
Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.


Vytvořeno: 24. 2. 2020
Poslední aktualizace: 24. 2. 2020 06:26
Autor: