Navigace

Obsah

Medailová sbírka z okresního kola v duatlonu

Typ: ostatní
duatlonKonečně!!! Po dvou letech, kdy se nemohly konat žádné závody a soutěže mezi školami, se letos opět naše škola mohla zúčastnit Plavecko – běžeckého závodu, tzv. Duatlonu. A účast to byla velmi početná – celkem v dresu s logem naší školy nastoupilo do klání 32 dětí! Podrobnosti v další části článku.

Konečně!!! Po dvou letech, kdy se nemohly konat žádné závody a soutěže mezi školami, se letos opět naše škola mohla zúčastnit Plavecko – běžeckého závodu, tzv. Duatlonu. A účast to byla velmi početná – celkem v dresu s logem naší školy nastoupilo do klání 32 dětí!

Prvostupňoví (1. – 3. třídy, 4. – 5. třídy) plavali 50m a běželi 500m, druhostupňoví (6. – 7. třídy, 8. – 9. třídy) pak dvakrát tolik, tedy 100m plavání a 1000m běh. Po odplavání se do běhu startovalo Gundresenovou metodou – do běhu se startuje dle umístění v plavání s časovými handicapy z plavání.

Naši borci se v plavání umísťovali v první půlce startovního pole. A po přidání velmi kvalitního běhu nám to 10 x zacinkalo!!! A posbírali jsme i spoustu 4. a 5. míst!

3. místo – Jan Schnatzer  (4. A), Mariana Salajková (8. D), Jakub Voneš (9. C),

2. místo – Eliška Přenosilová (5. B), Tereza Hájková (8. C), Martin Šolc (8. C),

1. místo – Albert Horký (3. D), Dominika Laurinová (7. C), Matěj Richter (7. C), Mariana Langerová (8. C).

A posbírali jsme i spoustu 4. a 5. míst! Ostatní účastníci duatlonu: Martin Mrvík, Tobiáš Pokorný, Jonatán Marysko, Jakub Hrabák, Lukáš Baloun, Matouš Beran, Petr Vaverka, Vojtěch Přibyl, Roman Hájek, Šimon Fišera, Vojtěch Čáp, Kateřina Přibylová, Tereza Římalová, Aneta Švejdová, Eliška Machová, Lucie Sluková, Karolína Truschánová, Aneta Ujváriová, Beáta Jirešová, Ema Paterová, Aneta Ujváriová, Eliška Kubíčková

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům moc děkujeme za krásné sportovní zážitky!

 

Jana Přibylová


Vytvořeno: 29. 4. 2022
Poslední aktualizace: 29. 4. 2022 12:06
Autor: