Jak se daří přípravné třídě?

foto 1Ve školním roce 2020/21 byla na naší škole poprvé otevřena přípravná třída, do které v září nastoupilo 14 žáčků. S chutí se pustili do poznávání všeho nového, třídy, školy i sebe navzájem. Když už bezpečně znali i okolí školy, se všemi hřišti, prolézačkami a tajemnými zákoutími, vypravili jsme se na další cestu za poznáním. Za poznáním našeho města. Pomocníkem nám byl Ilustrovaný průvodce naším dvojměstím od Kláry Víškové. Tahle publikace plná krásných obrázků, hádanek a úkolů nás zlákala k mnoha výpravám. Vyrazili jsme hledat brandýskou katovnu, v Panské zahradě jsme našli balustrádu i vznešené pávy. Vypravili jsme se do muzea, abychom zjistili, jaký dopravní prostředek se nachází ve vstupní hale. Cestou jsme se zastavili u jednoho z kostelů a nevynechali jsme ani všemi oblíbenou kašnu na náměstí. Na závěr jsme si s panem kastelánem užili komentovanou prohlídku Zámku Brandýs nad Labem.

Vytvořeno: 22. 10. 2020
Poslední aktualizace: 22. 10. 2020 11:40