Navigace

Obsah

Fantastická škola v přírodě 5. C

Typ: ostatní
01V letošním květnu a červnu proběhlo celkem 11 škol v přírodě a ještě jedna nás čeká a my dnes přinášíme reportáž z té nejčerstvější, ze školy v přírodě 5. C.

Pokud byste chtěli zažít krásný týden plný nových zážitků, překonávání sebe sama, snahy o soudržnost i poznání svých limitů, pak se zeptejte dětí z 5.C na jejich školu v přírodě. Strávili jsme 6 dnů v nádherném prostředí Českomoravské vrchoviny, nedaleko Třebíče v největším Outdoorovém středisku v Březové plněním zajímavých her, úkolů, lezením na umělou stěnu, ve vysokolanovém centru, Pirátské vesnici, zdoláváním tajemného a strašidelného hradu Karlštejnu a mnoha dalšími atrakcemi se skvělou instruktorkou Julčou. Děti v mnoha směrech musely překonat své hranice, limity a různé strachy. Pomáhaly si a zvládly pro nás dospělé naprosto neuvěřitelné věci. Takže….., jak mi napsal jeden tatínek: „Asi letos místo k moři, pojedeme za zážitky do Březové.“

Denisa Nedvědilová


Vytvořeno: 12. 6. 2022
Poslední aktualizace: 12. 6. 2022 08:18
Autor: