Navigace

Obsah

Dvě medaile v krajském kole duatlonu

Typ: ostatní
Ve středu 29. 5. 2019 se 9 závodníků (postupující z okresního kola) ze ZŠ Na Výsluní vypravilo do Čelákovic na krajské kolo plavecko-běžeckého závodu.
Závodníci: Lucie Vilímová, Vojtěch Lipovský, Kristýna Mňuková, Petra Kohoutková, Anna Alešová, Šimon Fišera, Veronika Součková, Vojtěch Přibyl a Jan Holas.
Kristýna Mňuková získala krásné první místo – a to zaslouženě – po plavání startovala do běhu jako první a takto i s přehledem přiběhla do cíle. Šimon Fišera bojoval až do úplného konce a cinklo to, tentokráte bronzově.
Ostatní závodníci podali velmi pěkné výkony, umístění z bazénu si při běhu ještě zlepšili, někteří velmi výrazně - Veronika Součková ze 17. místa po plavání doběhla 10., Jan Holas ze 17. místa, které si vyplaval v bazénu, doběhl nakonec 9.! Ostatní se umístili: 9. Lucie Vilímová, 7. Vojtěch Lipovský, 15. Petra Kohoutková, 7. Anna Alešová, 5. Vojtěch Přibyl.
Všem závodníkům děkujeme za bojovné výkony!
Už se těšíme na příští rok.Vytvořeno: 30. 5. 2019
Poslední aktualizace: 30. 5. 2019 07:52
Autor: