Navigace

Obsah

Deváťáci přešli Krkonoše

Typ: ostatní
KrkV polovině září se třída IX. A vydala na přechod Krkonoš, ze kterého pořídili Karel Langmajer a Adam Nekola následující reportáž.

13.9. v 9:00 jsme vyrazili od PENNY marketu směrem na Špindlerovu boudu v Krkonoších, odkud jsme vyrazili na tůru přes Sněžku, cestou jsme se stavili na palačinky na Luční boudě. Poté co jsme snědli palačinky, tak jsme se vydali na Sněžku a ze Šněžky jsme šli rovnou na Pomezní boudu v Malé Úpě, což je město v Krkonoších na hranicích s Polskem.  Druhý den jsme po snídani vyrazili do místní sklárny, kde jsme si vyrobili hrníček dle vlastního motivu a kuličku ze skla. Potom jsme vyšli na sjezdovku nad chatou, kde se konala soutěž, kdo dřív vyběhne a správně odpoví na otázky  ohledně všeobecném přehledu ve skupinách po dvou. Po soutěži jsme si šli vyzvednout naše výtvory ze sklárny. Třetí den jsme šli na výlet ke kostelu v Malé Úpě, kde jsme si pošmákli na borůvkových knedlících a lívancích. Potom jsme se chystali a balili na cestu domů , ale ještě před tím jsme si prošli město. Aby jsme shrnuli tento výlet, tak jsme si ho užili jako celek, nikoli jako jedinci, což je pro nás cenné.

 

Odkaz na fotogalerii je zde: https://www.zonerama.com/ZSNaVysluniBrandysnL/Album/5624778


Vytvořeno: 2. 10. 2019
Poslední aktualizace: 2. 10. 2019 07:06
Autor: