Navigace

Obsah

Byli jsme na republice v přehazované

Typ: ostatní
libVe dnech 27.3. - 28.3. se vydali vybraní žáci 5. ročníku na celorepublikové kolo v přehazované do Liberce.
Po absolutní výhře ve Středočeském kraji jsme byli dobře namotivováni a jeli jsme s velkým nadšením a touhou dobrého umístění. Nenechali jsme nic náhodě a důkladně se připravovali vždy v úterý před vyučováním.

Hned na začátku se náš tým utkal s dvěma těžkými soupeři. Dvě prohry a dvě výhry nás poslaly do herního systému pavouk B.
Ten den jsme vybojovali ještě jednu výhru. Děti odjížděly na ubytování až v 20:00 úplně vyčerpané, jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Přesto nás poslední výhra nabudila na další den.

Ráno jsme nastoupili na hřiště s velkým odhodláním, a to se nám podařilo udržet po celý den. Děti bojovaly ze všech sil, ne vždy jsme měli jasnou výhru a jednou jsme dokonce prohráli i o jeden jediný bod. Do posledního zápasu, který nás měl posunout na první místo v pavoukovi B, jsme dali všechno, nejen sílu, taktiku, ale i bojovnost a touhu vyhrát alespoň tohle malé finále na republice. První set jsme vyhráli 17:16, druhý set byl velmi vyrovnaný. Výhra 16:14 nás posunula na první místo v pavoukovi B a tím pádem jsme se na celorepublikovém finále umístili na krásném, devátém místě z 16 týmů.

Velká gratulace všem, co reprezentovali ZŠ Na Výsluní: Viktorie Honzátková, Anna Musilová, Tereza Hájková, Anna Alešová, Matěj Ponec, Filip Štajer, Filip Stieber, Prokop Řebíček, Jakub Halgaš, Josef Řehák a náhradnice Marie Kundrátová.
Děkuji všem za vynikající výkon a velké nadšení pro hru.
Markéta Šmídová


Vytvořeno: 2. 4. 2019
Poslední aktualizace: 2. 4. 2019 14:58
Autor: