Navigace

Obsah

Bronzové umístění v krajském kole Zlatého listu pro Šestilístek z Výsluní

Typ: ostatní
6O víkendu 4.-5. května vyrazili naši mladí přírodovědci do Pražské botanické zahrady v Troji. Konalo se zde krajské kolo soutěže Českého svazu ochránců přírody Zlatý list, do kterého se naše týmy kvalifikovaly vítězstvím v základním kole soutěže. V konkurenci deseti týmů se v kategorii starších (7.-9. třída) podařilo našemu Šestilístku ve složení Štěpán Resl, Vojta Jurka, Petra a Veronika Kupkovy a David a Zuzana Bartoníčkovi vybojovat bronzové umístění. V kategorii mladších (4.-6. třída) si taktéž dobře vedl náš tým Mandragory (Artur Čermák, Kateřina Sýkorová, Marek Šmíd, Nela Křížková, Ondřej Pohanka a Sebastian Hykel), který obsadil páté místo. Oběma týmům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme.

Vytvořeno: 6. 5. 2019
Poslední aktualizace: 6. 5. 2019 06:31
Autor: