Navigace

Obsah

Basketbalisté ZŠ Na Výsluní druzí v republice

Typ: ostatní
logoNaši mladí basketbalisté dosáhli ve čtvrtek 28. 11. 2018 fantastického úspěchu, když v republikovém finále Junior NBA obsadili v dresech Washington Wizards druhé místo. V článku přinášíme první podrobnosti.

Naši mladí basketbalisté dosáhli ve čtvrtek 28. 11. 2018 fantastického úspěchu, když v republikovém finále Junior NBA obsadili v dresech Washington Wizards druhé místo. V článku přinášíme první podrobnosti.

Naši hráči v semifinále nejprve vyřadili olomouckou školu 50:40. Ve velkém finále pak nestačili na výběr švihovské ZŠ 41:77. 

Děkujeme všem našim reprezentantům, jmenovitě Anně Alešové, Štěpánu Bártů, Nikole Čumrdové, Tereze Hájkové, Lukáši Hlavatému, Matěji Horákovi, Lukáši Prouzovi, Matěji Richterovi, Prokopu Řebíčkovi, Ondřeji Soukupovi, Filipu Stieberovi, Adamu Syrovému, Filipu Štajerovi, Petru Vaverkovi a Viktorii Vaverkové. Děkujeme také paní učitelce Honzátkové, která měla celý podzim děti na starosti a také všem fanouškům ze školy a rodičům, kteří fandili buď přímo v hale, nebo u televizních obrazovek, kde běžel přímý přenos. Chodby školy se totiž tu finálovou středu proměnily v „ malé Nagano „, když našemu mužstvu fandily stovky jejich spolužáků a pedagogů. Svůj velký dík dostává také BK Brandýs, který pomohl nejen trenérsky, ale i další podporou.

 

Odkaz na oficiální web soutěže:

http://jrnbaleague.cz/nadherny-den-v-hale-na-kralovce-opanoval-tym-knicks/

Odkazy na tv - přenosy z našich finálových zápasů:

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Jr.-NBA-League/Cast-Play-off/170945-NEW-YORK-KNICKS-ZS-a-MS-Svihov-vs-WASHINGTON-WIZARDS-ZS-Na-Vysluni-Brandys.htm

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Jr.-NBA-League/Cast-Play-off/170943-LOS-ANGELES-CLIPPERS-ZS-Heyrovskeho-Olomouc-vs-WASHINGTON-WIZARDS-ZS-Na-Vysluni-Brandys.htm


Vytvořeno: 29. 11. 2018
Poslední aktualizace: 7. 12. 2018 09:08
Autor: