Navigace

Obsah

6. B + 5. B = Psí útulek v Lysé

Typ: ostatní
útulek1Za touto rovnicí se skrývá cesta třídy 6.B s pěti tříkilovými pytli prémiových granulí za pejsky v útulku v Lysé n.L. Naše třída si totiž v rámci akcí ke Dni laskavosti vybrala pomoc opuštěným a týraným psům. Útulků je mnoho a psů v nich ještě víc. My jsme 17. prosince vyrazili za těmi v Lysé nad Labem, a to s malým dárkem na zub. Psy jsme slyšeli už na dálku, a tak nás ani mlha nezmátla a dorazili jsme na správné místo. Přivítali nás psí dospěláci i štěňátka a všichni by určitě nejraději s někým z nás odjeli do nového domova, který jim chybí. Přes všechnu roztomilost chlupáčů nám z toho bylo dost smutno. Snad si aspoň pochutnají na granulkách od nás. Těšíme se, že se do Lysé ještě někdy podíváme, ale doufáme, že mezitím už budou mít všichni letošní útulkáčci skutečný domov.


Vytvořeno: 20. 12. 2019
Poslední aktualizace: 3. 1. 2020 12:14
Autor: