Navigace

Obsah

Zaměstnanci a kontakty

 

Etický kodex zaměstnanců ZŠ Na Výsluní

 

Vedení školy

Ředitel školy: Mgr. Jan Přibyl 

Zástupce ředitele pro 1. stupeň, třídní učitel II. B, výchovný poradce: Mgr. Alice Kubálková 

Zástupce ředitele pro 2. stupeň: Mgr. Dana Váňová 

Zástupce ředitele pro technické náležitosti, koordinátor ICT: Ing. Břetislav Krchov 

 

Hospodářka školy: Kristýna Thomayerová - podatelna

Ekonomka školy: Lenka Beranová

Vedoucí školní jídelny: Miroslava Havlasová

 

Výchovný poradce pro 2. stupeň: Bc. Věra Hrdinová

Školní psycholog: Mgr. Blanka Antošová-Kejíková

Školní speciální pedagog: Mgr. Silvie Schreiberová

Školník (pronájem tělocvičen a hřiště): Michal Procházka

  • 739 275 517

 

Pedagogický sbor

Přípravná třída:

Tereza Saifrtová, Dis. 

1.stupeň: 

Mgr. Eva Beníšková (II. A)

Mgr. Martina Bernardová (III. A)

Barbora Bubelíny (II. B)

Mgr. Monika Drevová (V. C)

Mgr. Květoslava Halbichová (III. D)

Mgr. Hana Hatková (V. A)

Mgr. Eva Honzátková (IV. B)

Mgr. Šárka Jarošová (II. C)

Kateřina Kačalová (V. D)

Mgr. Zdena Knapová (III. B)

Mgr. Alice Kubálková

Mgr. Šárka Kubešová (I. D)

Mgr. Dagmar Lednická (IV. D)

Mgr. Aneta Procházková, MBA (IV. A)

Bc. Jana Přibylová

Mgr. Jitka Soukupová (I. A)

Mgr. Dana Součková (V. B)

Mgr. Markéta Šmídová (I. C)

Šárka Vejdělková (I. B)

Mgr. Stanislava Svítilová (IV. C)

Mgr. Lenka Štrbová (III. C)

Bc. Veronika Švecová, DiS.

Mgr. Zuzana Uxová (II. D)

 

2.stupeň:

Mgr. Jana Beranová (IX. A)

Ing. Lukáš Brychta (IX. B)

Daniel Drummey

Tomáš Fric

Mgr. Květa Hájková 

Mgr. Jitka Hesová

Bc. Věra Hrdinová 

Mgr. Veronika Hrušková (VI. B)

Mgr. Marcela Chramostová (VI. E)

Mgr. Lenka Jandová

Mgr. Klára Kakrdová 

Mgr. Roman Koloničný 

Bc. Linda Komárková

Mgr. Lenka Kovačková

Adam Kubálek (VII. A)

Mgr. Lucie Málek

Mgr. Nina Masáková

Mgr. Magdalena Michnová (VIII. C)

Mgr. Pavlína Nečasová (VIII. A)

Mgr. Jitka Pillmaierová (VIII. B)

Mgr. Miroslava Podávková (VIII. D)

Mgr. Radka Poddaná

Mgr. Jakub Potměšil (VI. A)

Mgr. Kateřina Procházková

Mgr. Jan Přibyl (IX. C)

Mgr. Marika Sýkorová (VII. C)

Mgr. Lucie Slavíková

Mgr. Pavla Tluchořová (VI. D)

Ing. Jana Urbanová 

Mgr. Kateřina Vaníčková

Mgr. Dana Váňová (VII. D)

Mgr. Václava Vartová (VII. B)

Mgr. Hana Vltavská (VI. C)

Mgr. Marie Zpěváková 

 

Školní družina                             

Libuše Čížková, Ludmila Halíková ml., Ludmila Halíková, Renata Jančarová, Ludmila Šustrová, Tereza Lieblová, Ivana Rejzlová, Zdeňka Votroubková, Iveta Krausová

Asistentky pedagoga

Andrea Čermáková, Libuše Čížková, Tereza Poštolková, Mgr. Silvie Schreiberová, Ludmila Šustrová, Lucie Oplatková, Magdalena Kliková Dis., Eva Nejedlá, Zuzana Krupičková, Michaela Holasová Dis., Ivana Malknechtová, Petra Šamšová, Michaela Malinská

Provozní zaměstnanci

Marcela Bisová, Miroslava Dvořáková, Iveta Kobzová, Hana Machová, Pavlína Mikešová, Dagmar Šťastná, Alena Chramostová, Michal Procházka, Kristýna Thomayerová, Marta Šabartová, Eva Segerová, Kateřina Siudová

Školní jídelna                             

Miloslava Havlasová, Romana Hořánková, Eva Krumerová, Jana Salabová, Petra Turčániová, Zdena Viskupová, Liliana Kubištová, Marcela Dohalská

Administrátor G Suite

Ing. Jan Chramosta