Sportovní třídy

Úspěšní sportovci naší školy

V článku přinášíme přehled sportovců, kteří již zanechali ve sportovním světě svůj otisk, a jsou absolventy naší ZŠ. celý text

ostatní | 12. 2. 2019 | Autor:

Zkoušky do sportovní třídy

Talentové zkoušky do sportovní třídy - budoucí 6. C od 1. 1. 2019 - se budou konat v květnu 2019 (termín bude upřesněn a zveřejněn zde na webu). Zkoušky proběhnou na školním hřišti a v tělocvičně (5 disciplín - šplh na tyči, skok z místa, člunkový běh, běh na 6 minut a hod). Jen připomínáme, že děti, které dosud nejsou žáky naší školy, by měly mít podanou Žádost o přestup. Odhadovaná délka testování je 1 hodina (záleží na počtu testovaných dětí). O zařazení do Sportovní třídy rozhodne následně ředitel školy na základě výsledků tohoto testování a zvážení dosavadního prospěchu žáka. Podmínkou pro přijetí žáků, kteří dosud nejsou žáci ZŠ Na Výsluní, je i dostatečná kapacita školy.
celý text

Sportovní třídy | 29. 1. 2019 | Autor:

Charakteristika sportovní třídy

Ve školním roce 2019-2020 budeme opět otevírat jednu šestou třídu jako třídu s rozšířenou výukou tělesné výchovy neboli sportovní třídy.
Již první sportovní třída 6. C ve školním roce 2018-2019 je prozatím hodnocena jako velmi dobrá třída. Věříme, že její kvalita se bude dále potvrzovat.

V příloze je zveřejněna Koncepce sportovní třídy. celý text

Sportovní třídy | 29. 1. 2019 | Autor: