Co je to lapbook?

Lapbook je interaktivní 3D kniha, kterou si žáci vytvářejí sami. Kniha tak může představovat ucelený přehled informací na dané téma. Naši sedmáci (7. B a 7. D) tvořili lapbooky v hodinách českého jazyka. Do svých lapbooků zaznamenali informace spjaté s životem a tvorbou....pokračování dále

Lapbook je interaktivní 3D kniha, kterou si žáci vytvářejí sami. Kniha tak může představovat ucelený přehled informací na dané téma. Naši sedmáci (7. B a 7. D) tvořili lapbooky v hodinách českého jazyka. Do svých lapbooků zaznamenali informace spjaté s životem a tvorbou libovolného autora či osobnosti, která působila v době středověku. Žáky nejvíce zaujal Jan Hus a Karel IV.. Významní muži, které si každý hned s literárními díly nespojí. Podařené lapbooky jsou na obrázcích.

Vytvořeno: 23. 2. 2022
Poslední aktualizace: 23. 2. 2022 06:44