První kontakt s lyžemi

Budíček - hrozná to představa každého člověka, nicméně i nás tady na horách budíček zastihl v 7:30. Po krátké rozcvičce a vydatné snídani náš čekalo trocha učiva. Plnili jsme první úkol od Yettiho. Jelikož jsme ho rychle zdolali, vydali jsme se před chatu na prozkoumávání přilehlého kopce pomocí lopat a ostatních předmětů určených na sjezd po zadnici ;).
Po obědě a poledním klidu nastalo toužebně očekávané rozdělení do družstev dle zdatností našich lyžařů a následné lyžování na svahu.
Po zamračeném dopoledni nám lyžování zpříjemnily sluneční paprsky a vymetená obloha.
Skóre po dnešním dnu je docela milosrdné - jen 1 oprava vázání a 1 ztracená ponožka někde na na pokoji ;).
Po večeři jsme si pěkně zazpívali a po vykoupání už děti opět spí. Zítra nás čeká další dobrodružství. Snad se nám podaří vyluštit i druhý úkol od Yettiho.
Zdraví Vás všichni učitelé, instruktoři a děti.

Vytvořeno: 20. 1. 2019
Poslední aktualizace: 20. 1. 2019 20:41