Příprava na závod

Dnešní den jsme doslova a do písmene celý prolyžovali. Hned ráno po snídani jsme se vydali na svah, kde jsme si projeli trať zítřejšího závodu a poté jsme řádili na svahu. Musíme podotknout, že svah dnes sjeli úplně všichni a vlekem zpět nahoru se také všichni dostali, z čehož máme obrovskou radost.
Po obědě a poledním klidu si někteří procvičovali oblouky a ladili formu na zítřek a ostatní se střemhlav vrhli na skokánky a řádili na lyžích v disciplíně zvané ski-cross ;).
Po večeři si děti vylosovaly startovní čísla pro zítřejší závod a také jsme se ještě chvilku učili, ale za odměnu jsme si zatancovali při písničkách z Just dance.
Zítra všem držte palce, ať svůj první slalom zvládnou a dojedou všichni do cíle.
Zdraví Vás všichni učitelé, instruktoři a děti.

Vytvořeno: 24. 1. 2019
Poslední aktualizace: 24. 1. 2019 20:49