Maková panenka a motýl Emanuel

Dnes měly děti opravdu zajímavý den. Po snídani si zapsaly do deníčků zážitky z předešlého dne. Dopoledne nás navštívili členové Horské služby a připravili pro nás 4 stanoviště, na kterých děti viděly, jak probíhá záchrana popáleného člověka od ohně, pořezaného dřevorubce v lese, zraněného cyklisty a nakonec viděly i úspěšné slaňování člověka z rozhledny, kterému se udělalo při výstupu na samotný vrchol nevolno.
Po zajímavých instruktážích si děti namalovaly své motýly a před obědem se odebraly do lesa a pokračovaly v šiškové bitvě z předešlého dne.
Odpoledne nás čekala menší procházka lesem po okolí, během které (jak již víte z předešlých fotek) nás čekala druhá svačinka - tentokráte přírodního rázu - borůvky ????. Rázem bylo borůvčí plné "kobylek" a na borůvčí nezbyla téměř ani jedna borůvka.
Před večeří nás ještě čekala soutěž v nasávání. Ne, nebojte, jednalo se o týmovou soutěž, kdy děti za pomocí brček musely přenést lentilky z jednoho talíře na druhý, čímž kolem chaty Slovanka bylo rázem plno včeliček.
Po večeři přijel pošťák a děti obdržely první várku pohledů, za které moc děkují.
Nyní se již všechny děti odebraly do svých pokojů a připravují se na cestu do světa snů a těší se na zítřejší den.

Zdraví Vás všechny děti a jejich učitelé.

Vytvořeno: 19. 6. 2018
Poslední aktualizace: 19. 6. 2018 21:34