Křemílek a Vochomůrka

Typ: 1. D
Po ranní rozcvičce a bohaté snídani si děti vyplnily své deníčky a vymalovaly domeček, ve kterém bydlí Křemílek s Vochomůrkou. Poté si děti hrály v lese a informovaly nás - učitele, že v lese zahlédly černokněžníka. Po kratší pátrací akci děti zjistily, že černokněžníkem byl ve skutečnosti jeden z nás - Zolo.
Po obědě následoval polední klid, po kterém jsme se všichni (jak už z předešlé dokumentace víte) odebrali na odpolední 12km tůru. Navštívili jsme Josefodolskou přehradu, Prezidentskou chatu a rozhlednu Královka, kde si děti poprvé mohly nakoupit drobné upomínkové předměty, mezi kterými ale z 90% převládaly nanuky. Co dalšího děti nakoupily Vám ale neprozradíme, to si musíte počkat, až se Vám děti vrátí zpět domů.
Po večeři jsme se opět přesunuli do lesa, kde jsme hledali makovice potřebné pro výrobu léčivého lektvaru na uzdravení Křemílka a Vochomůrky. Během 10min se nám podařilo najít skoro všechny makovice.
Na závěr jsme si zazpívali písničky z našeho nového zpěvníku.
Nyní už všichni leží ve svých postýlkách a těší se na zítřejší den.

Všechny Vás zdraví děti a učitelé.

Vytvořeno: 18. 6. 2018
Poslední aktualizace: 18. 6. 2018 22:41