Obsah

Den třetí

Typ: ostatní
Dnes jsme si po ránu dopřáli vydatnou snídani, protože nás čekal den plný zážitků. Dopoledne jsme se tradičně věnovali zápisu dojmů z předešlého dne, řešili jsme matematické hádanky, stavěli indiánské bunkry, hráli si v lese a vyráběli indiánské lapače snů.
Po obědě čekalo malé indinány překvapení v podobě vodní bitvy, kterou nám přichystali místní hasiči se svým novým vozem. Hasiči vzdorovali indiánům dlouho, ale nakonec podlehli jejich radosti a štěstí, které bylo možné vidět v indiánských očích.
Po odpolední svačince nás čekal víceboj. Jednotlivá družstva soutěžila v pěti disciplínách: Indiánská střelnice, Kimova hra, Hod oštěpem, Indiánský běh na 100m a Zkouška síly. Poté nám trošku sprchlo, ale to nás neodradilo od večerní procházky po okolí Hrabětic.
Nyní si ještě indiáni hrají v jejich oblíbeném lese a nic netušíc se po hygieně odeberou na krátkou dobu do svých pelíšků, ze kterých je v noci vyženeme na indiánskou stezku odvahy. Doufáme, že to všichni dají, tak jim alespoň na dálku držte palce.

Zdraví Vás všichni indiáni a jejich učitelé.

PS: Fotky z dnešního dne jsou opět přidány do fotoalba na adrese: https://2017-2022.rajce.idnes.cz/SVP_2019

Vytvořeno: 19. 6. 2019
Poslední aktualizace: 19. 6. 2019 20:31
Autor: