Den příjezdu

Dnešní den jsme zahájili na parkovišti před naší školou, kam těsně před 13:30 dorazil náš dvorní řidič Honzík se svým "obřím" autobusem, který je o 1,2m delší než žlutý autobus společnosti Student Agency.
Po pohodové jízdě po D10 jsme se jizerskými serpentinami prodrali až k samotnému vrcholu Hrabětic, tj. chatě Slovanka, kde nás očekávali pan učitel Tomáš a Zolo.
Když jsme se ubytovali na pokoje, tak jsme se rozdělili do indiánských týmů, vybrali si svá indinánská jména a vydali se na večeři. Vrchní kuchaři nám přichystali brambory a pečené kuře. Jako vždy to bylo vynikající.
Po večeři si jednotlivé kmeny vymyslely své indiánské pokřiky a symboly. Po krátkém prozkoumání lesa se indiáni vydali do svých pelíšků a nyní již všichni spí.
Zdraví Vás všichni učitelé.

PS: Jako tradičně je k dispozici fotoalbum, do kterého budeme průběžně každý den doplňovat nová fota. Toto album naleznete na adrese:

Vytvořeno: 16. 6. 2019
Poslední aktualizace: 17. 6. 2019 09:04