Obsah

Den čtvrtý

Typ: ostatní
Dnešní den začal netradiční rozcvičkou - výstupem na rozhlednu Slovanka, odkud jsme Vám ráno zaslali krátký pozdrav.
Po snídani jsme se rozhodli nevěřit předpovědi počasí (hlásili nám od 11h déšť) a vydali jsme se na krátký výlet na rozhlednu Bramberk, kde si indiáni nakoupili suvenýry a převážně zrmzlinky, zaskákali si na trampolíně a omrkli i místní mini zoo. Cestou jsme také minuli chovnou stanici psů Husky, ve které zrovna probíhala přednáška. Tak třeba někdy příště.
Po výtečném obědě (borůvkové knedlíky) a krátkém poledním klidu jsme si naposledy vyplnili deníčky a dodělali poslední výrobky.
Večeře dnes byla naplánovaná na 17h, ale ještě před tím došlo na vyhlášení vítězů v různých indiánských soutěžích. A kdo vlastně vyhrál? No to se nechte překvapit, až dorazí Vaši malí indiání domů.
K dnešní první večeři byla bramborová kaše a kuřecí řízek. Tentokráte bohužel přídavky nebyly, neboť nás od 19h čekal indiánský táborák, při kterém jsme si zaspívali různé písničky a opékali buřty a chleba :). Poté se indiáni naposledy vrhly do útrob místního lesa a nebo si zahráli vybíjenou.
I když nám mnozí indiáni navrhovali, že hygiena dnes být nemusí, tak jsme se nenechali zlomit a vyhnali jsme všechny naposledy do indiánských koupelen, abyste je vůbec po tom necelém týdnu zítra při příjezdu poznali :).
Co říci závěrem? Asi jen to, že byli všichni indiáni skvělí, navázali jsme tu přátelství, naučili se mnohým dovednostem a moc jsme si to všichni užili. Bohužel se žádnému indiánovi domů vracet nechce, tak se tedy nechte překvapit, jestli vůbec zítra někdo z toho autobusu vystoupí :).
Moc Vás všechny zdravíme a zítra se (ne)těšíme naviděnou :).

PS: Fotky opět na adrese: https://2017-2022.rajce.idnes.cz/SVP_2019

Vytvořeno: 20. 6. 2019
Poslední aktualizace: 20. 6. 2019 21:18
Autor: