Navigace

Obsah

Školní družina

Informace o školní družině 2020/2021 

Vzhledem k okolnostem kolem covidu, žádáme rodiče, pokud je to v jejich silách, o brzké vyzvednutí dětí ze šd. Děkujeme za pochopení.

 

Placení ŠD: č. účtu 50016-428534329/0800

Období září – prosinec 2020

Docházka 3 a více dnů 600Kč

Docházka 2 nebo 1 den 300Kč

Do zprávy pro příjemce napsat celé jméno dítěte + platba ŠD. Uvádějte správný VS, děkujeme.

 

VS 101 Krausová

VS 102 Votroubková

VS 103 Halíková st.

VS 104 Šustrová

VS 105 Čížková

VS 106 Lieblová

VS 107 Jančarová

VS 108 Rejzlová

VS 109 Halíková ml.

 

Kapacita ŠD: v případě nutnosti kontaktujte vedoucí ŠD.

 

Vzhledem k hygienickým opatřením není letos rodičům s výjimkou nutných případů možný přístup do školy. Jedná se především o pohyb rodičů uvnitř budovy v šatnách, který je tímto omezen, rodiče si budou děti vyzvedávat před školou. Zápisní lístky (ZL) zasílejte elektronicky vyplněné z přední strany na: druzina@zsnavysluni.cz nebo odevzdávejte osobně do schránky před školou.

 

Zápisní lístek pro elektronické vyplnění je ke stažení zde: Zápisní lístek

 

Provoz ŠD od 2.9. již v běžném režimu.

Další informace k provozu školní družiny během školního roku budeme průběžně doplňovat.

 

"Fotogalerie školní družiny"

"Archivní fotogalerie (do ledna 2020)"

Vnitřní řád družiny

 

Informace o akcích družiny najdete v další části této stránky v kategorii Zprávy. 

Provoz školní družiny

Školní družina funguje od 6:00 do 17:00. Z toho ranní družina v čase 6:00-8:00 (pozor, příchod dětí maximálně do 7:30). Ranní družina: 1.třídy zvonek p.v. Šustrové. 2. a 3. třídy zvonek p.v. Lieblové. Odpolední družina funguje v čase 11:40-16:30. Koncová družina pak od 16:30 do 17:00. Vchod do ŠD je opatřen zvonkem s kamerou. Zvoňte, prosím na příslušnou vychovatelku.

Kontaktní údaje

Vedoucí ŠD: Libuše Čížková

telefon: 326 903 242

mobil:   734 445 832 

e-mail:  druzina@zsnavysluni.cz

Přehled oddělení a vychovatelek

oddělení vychovatelka třídy  umístění
1. Krausová Iveta 1.A, 3.B   pavilon I.st.
2. Votroubková Zdeňka 1.B, 3.C  pavilon ŠD
3. Ludmila Halíková st. 1.C  pavilon ŠD 
4. Šustrová Ludmila 1.D. 3.D  pavilon ŠD č.d.127 přízemí
5. Čížková Libuše 2.A, 3.A, 3.C  pavilon ŠD 
6. Lieblová Tereza 2.B, 3.C, 3.D  pavilon ŠD 
7. Jančarová Renata 2.C, 3.B  pavilon I.st.
8. Rejzlová Ivana 2.D, 3.D  pavilon ŠD
9. Halíková Ludmila ml. PT, 3.A  pavilon ŠD

 

 

Úplata za pobyt žáka ve školní družině

Informace o platbě ŠD obdržíte behěm září.

Za pobyt žáka ve školnídružině se vybírá poplatek ve dvou splátkách. Do konce září 600 Kč (platba na období září - prosinec), do konce ledna pak 900 Kč (platba na období leden - červen). Za žáky docházející do ŠD na 2 dny nebo 1 den v týdnu se vybírá poloviční částka. Platba probíhá bezhotovostně dle informací sdělených konkrétní vychovatelkou. 

Uvolňování žáků ze ŠD

Žáci jsou ze ŠD uvolňováni na základě údajů uvedených v zápisním lístku. Každou změnu v odchodech žáka je zákonný zástupce povinen neprodleně upravit  v zápisním lístu. Osoba, která není v zápisním lístku uvedena, musí mít pro vyzvednutí žáka ze ŠD písemný souhlas zákonného zástupce. 

Zprávy

první předchozí
ze 2
poslední

Omalovánka pro dlouhou chvíli:)

Autor omalovánek - Iva Rejzlová celý text

Školní družina, ostatní | 10. 8. 2020 | Autor:
vychovatelky šd

Zpátky do školky

Něco aktivního pro všechny. celý text

ostatní | 15. 5. 2020 | Autor: Libuše Čížková
Sedmikrásky

VÍKENDOVÁ HLEDAČKA

Zpestři si výlet nebo víkend? celý text

ostatní | 7. 5. 2020 | Autor: Ludmila Halíková st.
vychovatelky šd

ŠD s KARANTÉNOU

Nové zprávy z drůži :-) celý text

ostatní | 7. 5. 2020 | Autor: Libuše Čížková
Přípravy

VALPURŽINA NOC

Malé překvapení pro děti z naší družiny. celý text

ostatní | 30. 4. 2020 | Autor: Libuše Čížková
Klíč

Den Země

Šifrovačka s drůžou :-) celý text

ostatní | 22. 4. 2020 | Autor: Ivana Rejzlová

HOKUS POKUS

Tekutý škrob??? Aneb Nenewtonovská kapalina u vás doma. celý text

ostatní | 17. 4. 2020 | Autor: Ludmila Halíková ml.
Háčkovaně ozdobené vajíčko

Barevná vajíčka

Bez chemie to jde taky :-) celý text

ostatní | 8. 4. 2020 | Autor:

Příšerky Na Výsluní

Zábavná hra nejen pro děti :-) celý text

ostatní | 8. 4. 2020 | Autor: Lída Halíková ml.

PLNĚNÁ PERNÍKOVÁ VAJÍČKA

Společné pečení s dětmi. celý text

ostatní | 8. 4. 2020 | Autor: Zdeňka Votroubková

Řemesla

Družinové tvořivé odpoledne celý text

ostatní | 9. 3. 2020 | Autor: Renata Jančarová
Den Tvoření 1

Den Tvoření

I paní vychovatelky musí "vypnout" a hledat inspirace jinde. celý text

ostatní | 28. 2. 2020 | Autor: Libuše Čížková

Cesta do Vesmíru

Odpolední družinový let do Vesmíru celý text

ostatní | 27. 2. 2020 | Autor: Tereza Lieblová
Bubnujeme v hudebně.

Lednové bubnování

Bubnování je skvělá zábava. celý text

ostatní | 18. 2. 2020 | Autor: Libuše Čížková
Novoroční opičárny 1

Novoroční opičárny

Opičí dráha pro děti ze šd celý text

ostatní | 15. 1. 2020 | Autor: Libuše Čížková
Návštěva DPS Stará Boleslav 1

Návštěva DPS Stará Boleslav

Předvánoční setkání dětí z družiny s obyvateli DPS ve Staré Boleslavi. celý text

ostatní | 9. 1. 2020 | Autor: Libuše Čížková

Vánoční tvoření

Vánoční dílny pro děti ze šd celý text

ostatní | 9. 1. 2020 | Autor: Zdenka Votroubková

Šikovné ručičky a vaření

Kroužek pod vedením paní vychovatelky Zdenky Votroubkové. celý text

ostatní | 8. 1. 2020 | Autor: Zdenka Votroubková
Cesta z města 1

Cesta z města

Celodružinaová akce po městě se všemi odděleními naší šd. celý text

ostatní | 8. 1. 2020 | Autor: Ludmila Halíková ml.

Za pohádkou do kina, vydává se družina

Návštěva místního kina s dětmi ze šd. celý text

ostatní | 8. 1. 2020 | Autor: Ivana Rejzlová

Barevný týden

Pestrý týden zábavy pro děti ze šd celý text

ostatní | 8. 1. 2020 | Autor: Ludmila Halíková ml.

Odpoledne bez nehod

Aneb "Nemyslíš zaplatíš" 90 účastníků z 9. oddělení ŠD v dopravních situacích. celý text

Školní družina, ostatní | 29. 11. 2019 | Autor: Ludmila Halíková st.

Školní orienťák

Celodružinová akce Orientační běh kolem školy, kde se účastnilo všech 9.oddělení ŠD v počtu 102 dětí. celý text

Školní družina | 29. 11. 2019 | Autor: Libuše Čížková

Výstava pro rodiče

Přijměte prosím pozvání na výstavu prací družinových žáků ve dnech 24. - 28.6. Výstava je rozmístěna v prostorech pavilonu školní družiny. Jedná se o celoroční práci dětí ze všech devíti oddělení. Všichni jste srdečně zváni. celý text

Školní družina, ostatní | 21. 6. 2019 | Autor:

Žabka Skokanka

Tak jako každý měsíc, tak i v tento květnový, proběhla další celodružinová akce s názvem "Žabka Skokanka" a to v pátek 24.5.2019.
Děti tentokrát měly za úkol projít 4 stanoviště na čas, které napodobovaly vývoj žáby. Prvním úkolem pro děti bylo přinést malé míčky pomocí lžíce z místa na místo, což znamenalo - 1. stádium vývoje žáby - vajíčko.
V podobě pulce - 2. stádium vývoje žáby - posunovaly děti určenou trasou pet láhev s nakresleným pulcem. Ve 3. stádiu vývoje žáby - pulec se zadníma nohama - se děti v družstvu držely za ruce a společně zdolávaly překážky na trase a na konci trasy se "nakrmit" bez rukou a to jen pusou. Na dalším stanovišti se "mladé žáby" - 4. stanoviště vývoje žáby - měly přemístit společnými silami přes tři kaluže vytyčenou trasou k pomyslnému rybníčku. Na konci "žabí trasy" děti skákaly "žabáky", skoky se družstvu měřily a byly samostatně vyhodnocovány.
Ve finále trasy byl pracovní list, kde děti z přeházených obrázků určovaly správný vývoj žáby. I tato akce se velmi zdařila, zažila se spousta legrace, zejména u krmení žab bez rukou. celý text

Školní družina, ostatní | 24. 5. 2019 | Autor:

Gepardi v dalším školním roce

Přinášíme letáček ke klubu Gepardi (Brandýský Matýsek) pro školní rok 2019-2020. celý text

ostatní | 16. 5. 2019 | Autor:
logo

Družina ve školním roce 2019-2020 pro starší děti

Žádáme rodiče budoucích žáků třetích a vyšších tříd, aby v případě, kdy budou žádat o umístění svých dětí do školní družiny pro školní rok 2019-2020, podali písemnou žádost v termínu od 15. 5. do 14. 6. 2019. Písemnou žádost stačí zaslat elektronicky na adresu druzina@zsnavysluni.cz. celý text

ostatní | 3. 5. 2019 | Autor:

Čarodějnický rej

V pátek 26.4.2019 proběhl v družině čarodějnický rej. Děti v kostýmech čarodějnic a čarodějů přiletěly na slet ježibab a užily si kouzelné odpoledne. Prošly si různá stanoviště, kde si zkusily rozdělávání ohně a přeskok, nakrmit čarodějnici, závody pavouků, čarodějnické byliny, školu kouzel a další pestrá stanoviště. Za každý splněný úkol získaly děti na předem připravenou čarodějnickou kartu s malou čarodějnicí pavouka. Ti nejzkušenější jich zvládly posbírat všech osm. celý text

Školní družina, ostatní | 26. 4. 2019 | Autor:

Aktualizace vnitřního řádu družiny

Informujeme zákonné zástupce, že 11. 4. 2019 byl aktualizován vnitřní řád školní družiny. Došlo k úpravě terminologie (termín žák nahrazen termínem účastník zájmového vzdělávání) a vyřazení informace o stokorunovém poplatku za pozdní vyzvednutí z družiny. V příloze přikládáme novelizovaný vnitřní řád školní družiny. celý text

ostatní | 12. 4. 2019 | Autor:

Pohádkový kvíz

Jak znají pohádky se děti mohly přesvědčit v pátek 29.3 ve velkém pohádkovém kvízu. Celkem čtyřicet otázek, rozmístěných na zahradě školy, čekalo na skupinky dětí. Děti se po startu rozeběhly do všech koutů zahrady a hledaly otázky a pokud možno i správné odpovědi, které zapisovaly do záznamového archu. První skupinka odevzdala arch s odpověďmi po půl hodině, ostatní skupinky na sebe nenechaly dlouho čekat. Kvíz byl ukončen v půl čtvrté a výsledky se dozví děti v pondělí. celý text

Školní družina, ostatní | 29. 3. 2019 | Autor:
první předchozí
ze 2
poslední