Navigace

Obsah

Zprávy

Bramborovo-holínkové odpoledne

30.11. se ve družině konala společná akce Běh v holínkách. Na šesti stanovištích plnily děti úkoly - škrábání brambor, chůzi v obřích holínkách po vyznačené trase, poznávání brambor po hmatu, hod brambory do kaluže, "kimovku", skládání puzzle s podzimní tématikou. Po získání čtyř razítek si děti šly vybrat odměnu. Chladné počasí nás vyhnalo do tepla, kde zábava pokračovala. celý text

Školní družina, ostatní | 5. 12. 2018 | Autor:

Návštěva kina

Za pohádkou do kina vydává se družina. Od září již třikrát využily děti možnost navštívit místní kino s některými vychovatelkami. Víkendová představení Kubík hrdina, Yetti, ledové dobrodružství a Grinch se dětem moc líbila. Podle programové nabídky chceme jednou za měsíc s dětmi do kina zajít. Těšíme se na sobotu 8.12. na pohádku Čertí brko. celý text

Školní družina, ostatní | 5. 12. 2018 | Autor:

Odpoledne bez nehod

V pátek 26.10 se proměnily chodby, ve ŠD a přízemí, v silnice a chodníky. Odpoledne bez nehod začalo ve 14:15 po rozdělení dětí do skupinek a po určení, která skupinka začne jako chodci a která jako řidiči. Chodci zaznamenávali dopravní značky na trase, řidiči odpovídali na stanovištích na dvě otázky z dopravy. Za správnou odpověď získali písmeno do tajenky. Na dodržování pravidel dohlížela "policistka" (L. Čížková). Odpoledne se moc povedlo, další společnou akcí bude Běh v holínkách. celý text

Školní družina, ostatní | 9. 11. 2018 | Autor:
zastávka02

Další zastávka, tentokrát družinová

Naše děti z družiny společně se svými p. vychovatelkami vyzdobily další autobusovou zastávku, tentokrát na Kralupské ulici. Přispěly tak k našemu projektu autobusových zastávek, který má za cíl chránit ptáky před zraněním a vylepšit prostředí ulic našeho města. celý text

ostatní | 4. 11. 2018 | Autor:

Orientační běh kolem družiny

V pátek 21. září se konal ve školní družině Orientační běh kolem školy. Na určeném území hledaly skupinky dětí (věkově smíšené) 10 stanovišť s lampiónky. Na každém stanovišti si děti označily kleštěmi kartičku a prohlédly si obrázek (školní pomůcky). Po doběhnutí muselo dát družstvo hlavy dohromady a sepsat všech 9 školních pomůcek. Teprve po odevzdání kartičky a seznamu obrázků se týmu zapsal čas. dětem se společná akce líbila, další nás čeká v říjnu - odpoledne bez nehod. celý text

ostatní | 5. 10. 2018 | Autor:

Charakteristika školní družiny ve školním roce 2018-2019

Přinášíme podrobné informace k fungování školní družiny v tomto školním roce. celý text

ostatní | 14. 9. 2018 | Autor:

Zahájení školního roku v družině

​​​​​​​V pondělí 3.9. bude možnost zapsat se družiny (organizuje v pavilonu družin vedoucí vychovatelka p. Halíková). Připomínáme, že úplata za vzdělávání ve družině se nově bude platit pouze bezhotovostně. Podrobnosti k placení podá rodičům paní vychovatelka v první polovině září.

Provoz družiny v pondělí 3.9.: 7:00 - 15:30 celý text

ostatní | 30. 8. 2018 | Autor:

Provoz školní družiny v pátek 29. 6.

Informujeme, že v pátek 29. 6. (závěrečné vysvědčení) bude družina v provozu od 6:30 do 15:30. celý text

ostatní | 22. 6. 2018 | Autor:
Dětský klub Gepardi 1

Dětský klub Gepardi

ZŠ Na Výsluní je partnerem projektu, proto uvádíme s předstihem tuto anotaci.
Ve školním roce 2018/19 bude rodinné centrum Brandýský Matýsek opět zajišťovat provoz dětského klubu Gepardi na Masarykově náměstí. Docházka je možná i jen některé dny v týdnu. Provozní doba klubu je do 18hod, dítě je ze ZŠ do klubu převedeno a dále má zajištěno i doprovody na jiné zájmové aktivity. Zápis bude probíhat 11.6. 15-18 hod přímo v klubu. Více informací je na přiloženém letáčku, kde jsou také kontakty na provozovatele. Provoz klubu je podpořen Evropským sociálním fondem a je bezplatný. celý text

ostatní | 13. 5. 2018 | Autor:

Informace o družině pro příští školní rok

Vážení rodiče. V případě zájmu o umístění dítěte do školní družiny ve školním roce 2018-2019 posílejte odůvodněnou žádost od 14. 5. do 15. 6. 2018 na e-mailovou adresu: druzina@zsnavysluni.cz. O přijetí dítěte do školní družiny rozhoduje ředitel školy s ohledem na naplnění kapacity školní družiny. Informaci o přijetí či nepřijetí dítěte do družiny pak obdržíte do konce června 2018 tak, abyste byli informováni ještě před prázdninami. Tato výzva se týká rodičů současných druhých a vyšších tříd. celý text

ostatní | 9. 5. 2018 | Autor:

Charakteristika školní družiny

Školní družina ZŠ Na Výsluní funguje jako součást příspěvkové organizace ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Poskytuje vzdělávání v době ranní družiny (6:00-8:00) a odpolední družiny (11:40-17:00). Školní družina funguje v 8 odděleních v maximální kapacitě 240 žáků. Vedoucí vychovatelkou je paní Ludmila Halíková. Podrobnosti o fungování školní družiny najdete ve Vnitřním řádu Školní družiny. celý text

ostatní | 26. 4. 2018 | Autor:

Paralympiáda ve školní družině

V pátek 2.3. byla ve 14.00 hodin zahájena pod olympijskými kruhy družinová paralympiáda. celý text

Školní družina | 5. 3. 2018 | Autor:

Masopust

16.2. se družinou neslo masopustní veselí. celý text

Školní družina | 19. 2. 2018 | Autor:

Turnaj ve stolních hrách

V pátek 26.1. proběhlo ve školní družině finále turnaje ve stolních hrách. celý text

Školní družina | 7. 2. 2018 | Autor:

Šťastné a veselé...

22.12.2017 se uskutečnila ve školní družině akce Šťastné a veselé…/ježíšek v družině /. celý text

Školní družina | 5. 1. 2018 | Autor:

Záchodové představení

Pro děti z družiny a vedení školy 8.oddělení ŠD nazkoušelo divadélko Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje. celý text

Školní družina | 21. 12. 2017 | Autor:
1. Fotka

Ukázka výcviku mysliveckých psů

V pátek 8.12. odpoledne nás navštívili manželé Machovi z Mysliveckého sdružení Stará Boleslav. celý text

Školní družina | 21. 12. 2017 | Autor:

Běh v holínkách

Na 24.11. připravily p.vychovatelky pro děti Běh v holínkách. celý text

Školní družina | 27. 11. 2017 | Autor:

Kouzelník Navaro

V pátek 10.listopadu nás navštívil kouzelník Navaro se svoji Bublinkovou show. celý text

Školní družina | 21. 11. 2017 | Autor:

Odpoledne bez nehod

20.10. se proměnily chodby ve školní družině na silnice a chodníky. celý text

Školní družina | 30. 10. 2017 | Autor:

Orientační běh

V pátek 22. září na děti ve školní družině čekal Orientační běh kolem školy. celý text

Školní družina | 2. 10. 2017 | Autor:

Základní informace o fungování školní družiny

V příloze přinášíme základní informace o fungování školní družiny ve školním roce 2017-2018. celý text

Školní družina | 13. 9. 2017 | Autor:

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme rodiče, že z důvodu naplnění kapacity ŠD pro rok 2017-2018, nemohou být umístěny další děti třetích tříd. Děkujeme za pochopení. celý text

Školní družina | 4. 9. 2017 | Autor:

Provoz školní družiny

Vážení rodiče, školní družina bude dne 4.9. 2017 otevřena od 7:00 do 14:30. Děkujeme za pochopení. celý text

Školní družina | 29. 8. 2017 | Autor: