Navigace

Obsah

Milý Ježíšku

Typ: ostatní
01Milý Ježíšku,
víš, jak je krásný, když zazpívá „Aleluja“ stovka dětí? Těším se na tenhle den vlastně celý rok. Je pokaždý trochu jiný, ale pokaždé je to pro mě veliký zážitek a dar. A víš proč? Protože jsme tu všichni tak naplno spolu a tvoříme něco moc hezkého, co zas dáváme dál. A tak Ti děkuju. Tobě a vůbec všem, kteří 18. 12. 2019 v brandýském kině přiložili ruku k dílu:
Druhákům za legrační zaječí skoky, třeťákům za lyžařskou odvahu, čtvrťákům za nebeskou nádheru, klukům z pětky za aktivní přístup k novým technologiím, holkám z pětky za magickou cestu vlakem, holkám z šestky za strašidelné tváře i návod k jízdě vlakem, dívkám z osmičky za tajemnost lesa, Oldřichovi a Jirkovi za parťáctví, které tu vytvořili, babičce a dědovi za objetí syna, všem velkým hercům a pomocníkům za nasazení a spolupráci s menšími.
Daně Váňové za nadšení a energii pustit se do toho všeho, Kateřině Kačalové za krásu houslí a švadlenkovské výkony, Lence Jandové za herecké vedení a pečlivou přípravu a jim všem za přátelství.
Pod stromeček nepotřebuju nic. Jen jsem Ti tohle chtěla říct a popřát, aby Ti naše zpívání dělalo vždycky radost.
Ludmila Bajerová, t. č. mimo školní službu

Vytvořeno: 7. 1. 2020
Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 11:04
Autor: