Kniha pro Banglakids

knihaInformace k chystanému listopadovému projektu Kniha pro Banglakids (podrobnosti v dalším pokračování článku).

Ahoj, rádi bychom Vám představili projekt Kniha pro Banglakids, kterým chceme letos podpořit naše adoptované bangladéšské děti, Ujjola a Marmu, na jejichž školné chceme projektem získat peníze.

Akce Kniha pro Banglakids je bazar dětských knih, to znamená, že můžete darovat nějakou svou knížku (prosím jen jednu) a pak si některou z darovaných knížek můžete koupit. Za peníze, které zaplatíte, budou moct Marma a Ujjol chodit do školy dostanou ve škole najíst a budou mít učebnice, na to všechno by jinak neměli a nenaučili by se číst, psát, počítat a spoustu dalšího.

Vyberte doma hezkou knížku pro děti, kterou chcete darovat. Nejlépe nějakou, o které si myslíte, že si ji někdo z vašich spolužáků rád koupí a přečte. Nesmí být poškozená, umazaná a podobně.

Po prázdninách ji přineste v týdnu 1.-5. 11. do místnosti asistentek, proti dílnám o velké přestávce. Pokud tam netrefíte, poraďte se s paní učitelkou.

Pak týden počkáte, až tam darované knížky srovnáme, a v týdnu 15.-19. 11. si některou z darovaných knih můžete vybrat a koupit za 50 Kč. Koupit si jich můžete i víc.

Děti, které mají školní gmailový účet, si musí knížku rezervovat na http://pomahame.zsnavysluni.cz a do dvou dnů pak zaplatit a vyzvednout ve škole zase ve stejné místnosti. Děti bez školního účtu si půjdou vybrat knížku se svou paní učitelkou.

Aby byl projekt úspěšný, potřebujeme tedy pomoc dvojí - daruj a kup.

Pojďte do toho s námi a pomozte Marmě a Ujjolovi!!!

A ještě navíc si vyberete novou knížku do knihovničky nebo jako dárek pro kamarády!

Vytvořeno: 22. 10. 2021
Poslední aktualizace: 8. 11. 2021 14:18