Hrdá škola

Hrdá školaZŠ Na Výsluní se zapojila do celoročního projektu Hrdá škola. Ten je pro nás zajímavý především tím, že v jeho rámci proběhne během školního roku celá řada aktivit, které propojují žáky jednotlivých ročníků stejnými činnostmi, a mají za úkol dále zvyšovat sounáležitost všech se svou školou. Prvním momentem byl říjnový SUIT UP DEN. V úterý 15. 10. tak přišli skoro úplně všichni žáci i pedagogové slavnostně oblečeni. Děvčata měla šaty, hoši košile, kravaty a obleky. Všichni sledovali, jak jsou oblečeni jejich spolužáci a snad zjistili, že takové společenské oblečení vlastně vůbec není nepohodlné a lidem velmi sluší. V hale školy jsme také zřídili fotokoutek, kde se celý den fotily skupinky i celé třídy a vznikla tak zajímavá fotogalerie do naší historie. Z akce máme velmi dobrý dojem, i proto, že přes počáteční nedůvěru dětí v úspěch měla nakonec většina z nich velmi dobré dojmy.
Vytvořeno: 5. 11. 2019
Poslední aktualizace: 5. 11. 2019 13:45