ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Krásné prázdniny

přeje všem žákům, rodičům i zaměstancům vedení ZŠ Na Výsluní

Zahájení školního roku: pondělí 2. září 2019

Aktualizace webu: Před startem nového školního roku přineseme zde na webu všechny podstatné nové informace. Během prázdnin se na webu bude aktualizovat například sekce Nepovinných předmětů a zájmových útvarů. A to podle toho, jak bude postupně krystalizovat jejich nabídka.

V posledním týdnu před zahájením školního roku přineseme základní informace k jeho zahájení.

20.08.2019

Nabídka nepovinných předmětů a kroužků

Vzhledem k blížícímu se začátku školního roku postupně začneme uveřejňovat nabídku našich nepovinných předmětů a kroužků a také aktivit. Tento přehled budeme průběžně aktualizovat, konkrétní nabídka se bude rýsovat hlavně před samotných začátkem školního roku a v prvním zářijovém týdnu,

18.08.2019

vibrace

Třídní projekty ve školním roce 2018-2019

Ve školním roce 2018-2019 proběhla řada příkladů projektové výuky jednotlivých tříd nebo mezi třídami. Přinášíme pohled do některých z nich. Pokračování v další části článku.

28.07.2019

Asistent pedagoga, uklízečka a pomocná kuchařka

ZŠ Na Výsluní přijme od září, ideálně od 27. 8. 2019, do svých řad kvalifikovaného asistenta pedagoga, uklízečku a do školní jídelny pomocnou kuchařku. Více informací na telefonu 326906096 nebo na e-mailu: jan.pribyl@zsnavysluni.cz.

26.07.2019

šablony II

Śablony II

Naše škola realizuje projekt: ZŠ Na Výsluní - Šablony II. CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0011640 podpořený z výzvy MŠMT: 02_18_063 méně rozvinuté regiony. Projekt je zaměřen na financování personálních pozic ve školy (školní psycholog, speciální pedagog), podporu vzdělávání pedagogogů (DVPP), rozvoj ICT vzdělávání ve škole, kariérové poradenství žáků nebo podporu žáků ohrožených školním neúspěchem. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování. Tento projekt je spolufinancován EU. Administrativní podpora: MAS Střední Polabí, z.s.

28.06.2019

Rozloučení s našimi deváťáky

Ve čtvrtek 27. 6. se s námi rozloučilo bezmála 90 našich deváťáků. Jako malou připomínku rozlučkových scének a písniček přinášíme odkaz na rozlučkové video třídy IX. C.

28.06.2019

Eliáš

Máme olympijského vítěze

Na IX. Olympijských hrách dětí a mládeže v Liberci dosáhl fantastického úspěchu žák naší školy Eliáš Motl (6.C). Oštěp mladších žáků vyhrál výkonem 42,05 m. Mockrát gratulujeme a přejeme další úspěchy ve sportovní kariéře. Eliáš navštěvuje naší sportovní třídu, tak je zřejmé, že nikoliv náhodně.

27.06.2019

Vychovatelka ve školní družině, asistent pedagoga, pomocná kuchařka

ZŠ Na Výsluní přijme od 1. 9. 2019 vychovatelku do školní družiny a asistenta pedagoga. Stále také platí nabídka pracovního místa pro pomocnou kuchařku. Bližší informace podá vedení školy na telefonu 326906096 nebo na e-mailu: jan.pribyl@zsnavysluni.cz