ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

logo školyZŠ NA VÝSLUNÍ BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLY O PRÁZDNINÁCH

Během prázdnin bude kancelář školy přístupná v čase 9:00 - 11:00 v následujících dnech:

13. 7., 20. 7., 27. 7., 3. 8., 10. 8., 17. 8., 24. 8.  Přístup do školy je hlavním vchodem (nutné zazvonit či zatelefonovat na uvedené telefonní číslo). V těchto dnech bude možnost si např. vyzvednout nevydané vysvědčení. Zaměstnanci školy čerpají během letních prázdnin dovolenou, takže komunikace prostřednictvím Bakalářů může mít logickou prodlevu.

V době ředitelského volna 25. 6., 26. 6., 29. 6. a 30. 6. funguje kancelář školy samozřejmě každý den dopoledne.

Přání na prázdniny

Vážení rodiče. Dnes, ve středu 24. 6. jsme předali závěrečné vysvědčení za školní rok 2019-2020 a pro děti tak začaly prázdniny. V této chvíli bych tedy rád poděkoval všem Vám rodičům za pomoc a podporu Vašich dětí během distančního vzdělávání. Ne všechny děti měly možnost se vrátit do školy v jednotlivých etapách uvolňování a i ty, které se vrátily, zažily jiné podmínky a aktivity, než bývá v běžném režimu obvyklé. Nyní věřím, že v úterý 1. září 2020 se všichni vrátíme do školy v plném počtu a bez omezení, i když už nikdy nebude škola úplně stejná, jako byla v úterý 10. 3., kdy bylo rozhodnuto o zákazu přítomnosti dětí ve školách. Jednak proto, že přes prázdniny škola opět trochu prokoukne a zároveň také proto, že od nového školního roku budeme dále posilovat to dobré, co nám období distančního vzdělávání přineslo. Jak to bude vypadat konkrétně, zveřejním na startu nového školního roku, nyní přeji všem rodičům a našim žákům klidné prázdniny a především hodně zdraví, což je určitě hodně důležité. Škola bude v době prázdnin přístupná návštěvám (třeba pro vyzvednutí nevydaného vysvědčení) ve dnech zveřejněných zde na školním webu. Stejně tak budu na školním webu zveřejňovat všechny důležité informace provázející start nového školního roku. Přeji klidné a pohodové léto.

Jan Přibyl, ředitel školy

Veškeré aktualizace zpráv z doby od 10.3 do 24. 3 jsou přístupné zde: zakladni-skola-1/archiv-uzavrena-skola/

Zařazení žáků do sportovní a jazykové třídy: Sportovní a jazyková třída

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelské volno - 25., 26. 29. a 30. 6. 2020

Ředitel školy vyhlašuje na dny 25. 6., 26. 6., 29. a 30. 6. 2020 z provozních důvodů ředitelské volno. Žáci nejsou ve škole přítomni.

Zahájení školního roku 2020-2021: úterý 1. 9. 2020

19.06.2020

Výlet do budoucnosti

Přinášíme jednu z mnoha slohových prací vzniklých v " koronavirovém období". Autorem je Agáta Sršňová ze 3. D. Moc milé počtení.

10.06.2020

Rozdělení prvňáčků do tříd a termín třídních schůzek budoucích prvňáčků

V příloze zveřejňuji rozdělení budoucích prvňáčků do tříd a připojuji termíny pro třídní schůzky rodičů našich prvňáčků 1. A (Jitka Soukupová) - 23. 6. 17:30 1. B (Šárka Vejdělková) - 22. 6. 17:00 1. C (Markéta Šmídová) - 22. 6. 17:00 1. D (Šárka Kubešová) - 23. 6. 17:00 Sraz rodičů je před hlavním vchodem do školy.

06.06.2020

Nové číslo školního časopisu 1

Nové číslo školního časopisu

Letošní jaro nastala zvláštní situace – Základní škola Na Výsluní byla dlouhou dobu bez žáků. To, že budovu nikdo z nich nenavštěvoval, však neznamená, že se naši žáci neučili. Pro nás všechny nastala nová situace a museli jsme se naučit, jak pracovat z domova. Vzhledem k tomu, že i v této nezvyklé době vznikaly pod rukama našich dětí krásné práce, řekli jsme si, že některé zveřejníme, abychom ukázali, že naši žáci zvládají i nezvyklé situace. Co vše žáci v rámci distanční výuky vytvořili si můžete prohlédnout v sekci školní noviny.

27.05.2020

logou

Volné místo pomocné kuchařky

ZŠ Na Výsluní přijme od září 2020 novou kolegyni na pozici pomocné kuchařky. Bližší informace podá paní M. Havlasová (vedoucí školní jídelny) na telefonu 326 903 241.

02.05.2020

Volná místa

Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na volná místa v pedagogickém sboru od září 2020. Škola přijme kvalitní a kvalifikované pedagogy na výuku českého jazyka, německého jazyka, TV, AJ, Z, fyzika, 1. stupně nebo HV. Více informací na em-mailové adrese: jan.přibyl@zsnavysluni.cz nebo na telefonu 326906096.

10.03.2020

Země

Úspěch v okresním kole zeměpisné olympiády

Po úspěchu našich děvčat v okresním kole olympiády v německém jazyce jsme získali další prvenství a postup do krajského kola také v olympiádě zeměpisné. První místo v kategorii B obsadil v okresním kole Artur Čermák ze 7. D. Arturovi moc gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a jsme zvědavi, jak si povede v konkurenci nejlepších zeměpisců Středočeského kraje.

24.02.2020

Po stopách evropských zvířat

Dva dny jsme pracovali na projektu „Po stopách evropských zvířat“. Místo sezení ve škole jsme v pondělí 17. 2. běhali po ZOO. Bylo to super, takhle si představuji první den v týdnu. Ve skupinách, podle plánku, jsme zjišťovali různé informace o evropských zvířatech. Věděli jste, že los je výborný plavec a že slepýš není had? Ve středu jsme pak pokračovali v jídelně školy. Rozdělili jsme se do skupin podle zvířat, která nás zajímala. Celý den jsme plnili různé úkoly. Práce s prvňáčky je úplně něco jiného než práce se stejně starými dětmi a svým způsobem i lepší. Tyto dny byly jedny z nejlepších školních dní, které jsem zažil. A dobrá zpráva nakonec …na výsledek naší dvoudenní práce se můžete přijít podívat do haly školy. Děti z 5.C a 1. B