ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

logo školyZŠ NA VÝSLUNÍ BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV

Další důležité akce do konce 2. pololetí 2018-2019

Do konce školního roku ještě proběhne řada třídních akcí (Ozdravné pobyty, školní výlety a exkurze), ale také jsou naplánované závěrečné písemné práce tak, aby mohla být uzavřena záverečná klasifikace.

Sportovní den 2. stupně: pátek 21. 6. 2019

Rozlučka žáků devátých tříd: čtvrtek 27. 6. 2019 v 10:00

Závěrečné vysvědčení: pátek 28. 6. 2019

Od pondělí 1. 7. hlavní prázdniny.

19.06.2019

Informace k žákovské knížce

Vážení rodiče/žáci. Stále přetrvávají problémy se systémem Bakaláři, které se tvůrcům programu nedaří vyřešit. Jsme proto nuceni pro zachování funkčnosti Bakalářů alespoň uvnitř školy v dopoledních hodinách cca (7:00 - 15:00) ŽK úplně vypnout a dostupná (i když asi velmi pomalá) bude odpoledne a navečer. Toto opatření bylo provedeno jako nouzové do té doby, než se tvůrcům programu podaří problém stoprocentně vyřešit. S učiteli můžete komunikovat prostřednictvím E-mailů. Děkujeme za pochopení.

Sněžka

4. E zdolala Sněžku

Druhá polovina května a počátek června bývá mj. ve znamení Ozdravných pobytů. Třídy prvního stupně navštěvují atraktivní lokality (Jizerské hory, Krkonoše, Adršpach, České Švýcarsko, Českolipsko) a zažívají mnoho úžasných zážitků. Jedním z nich je určitě i výstup na Sněžku, který v rámci své " školy v přírodě " zažila 4. E a její žáci své dojmy popsali v následujícím článku.

17.06.2019

čtení

Čtení na Labi ve venkovní třídě

Jsme velmi rádi, že naše venkovní třída přivítá další sérii Čtení na Labi, které pořádá Městská knihovna v Brandýse n. L. V naší venkovní učebně se můžete těšit na Marii Tomsovou, a to v pátek 21. 6. v časech od 18:00 do 21:00. Přístup bude zajištěn brankou vedle hřbitova nahoru ke škole ve směru šipek.

17.06.2019

koncert

Příšerný koncert

Slůňata zpívají báječně. Ale tentokrát Vás zveme na opravdu PŘÍŠERNÝ KONCERT - přijďte ve středu 19. června v 17 hod. do haly školy a uslyšíte sami. Těšíme se na Vás.

Svátek fotbalu

Je již dlouholetou tradicí, že se výběr žáků ze 4.-5.ročník ze ZŠ Na Výsluní účastní fotbalového turnaje Mc Donald’s cup. Po suverénním výstupu na okresním kole v Čelákovicích se chlapci pod vedením p.uč.Lednické a trenéra Zd.Antoše vydali na krajské kolo do Neratovic. Ani zde nepoznali hořkost porážky a poprvé v historii postoupili na Svátek fotbalu do Olomouci. Toto republikové finále se konalo ve dnech 4.-5.6. na prvorepublikovém Andrově stadionu a sjelo se tu 16 nejlepších týmů z celé ČR. Motivaci měli chlapci velikou – hlavní cenou turnaje byl voucher na podzimní utkání AC Milán přímo na jejich stadionu. Finále bylo rozlosováno do čtyř základních skupin. A ta naše skupina vůbec nevypadala jednoduše. Výběr z Ústí n.L. nás přehrál hlavně díky své výšce a výběr z Prahy byl složen z části z fotbalistů ze Sparty. Pardubice už jsme udolali a ze skupiny tak postoupili ze 3. místa a druhý den tak bojovali o celkové 9-16.místo. Do prvního zápasu chlapci nastoupili jako mírní favorité, ale bohužel nás v této nejdůležitější chvíli opustilo štěstí a o gól prohráli, přestože jsme byli po herní stránce lepším týmem. V dalším zápase už chlapci nezaváhali a posunuli se do boje o 13. místo. Tento zápas byl plný napětí, únavy, nervozity a po nerozhodném výsledku 2:2 musely rozhodnout o vítězi penalty. Souboj brankářů skončil vítězně pro nás a tím mohli chlapci svou premiéru na Svátku fotbalu ukončit krásným 13. místem. Nutno dodat, že jsou 13. týmem z cca 4000 ZŠ, které se letošního 22.ročníku McDonald’s cupu zúčastnily. Za reprezentaci týmu děkuji: Štěpánu Fabianovi, Jakubu Halgašovi, Ondřeji Antošovi, Patricku a Adrienu Kramlovým, Jiřímu Havlišovi, Matěji Federlemu, Dominiku Šídlovi, Marku Průžkovi, Matěji Novákovi, Danielu Maršnerovi, Vilému Čermákovi, Dominiku Dostálovi a v neposlední řadě patří velké díky panu Zdeňkovi Antošovi.

Problém s funkčností ŽK v systému BAKALÁŘI

Vážení rodiče/žáci. Problém se žákovskou knížkou v BAKALÁŘÍCH trvá. Chyba je na straně aplikace a programátoři se ji snaží vyřešit. Není v našich silách řešení urychlit. Děkujeme za pochopení. V případně nutné potřeby využijte prosím ostatních možných nástrojů pro komunikaci (e-mailová pošta, telefon...)

05.06.2019

Otevřené setkání s Václavem Mertinem

V úterý 4. 6. jsme zorganizovali pro rodiče otevřené setkání s dětským psychologem Dr. Václavem Mertinem a první dojmy přinášíme v další části textu.